bebencino

Tuning t4

32 posts in this topic

Arata bine ! Intre 18T si gt28, mai bine mergi pe gt28, spool mai rapid, raspuns de tranzit mai rapid etc etc, este un turbo de generatie mai noua.

Lambda se putea dezactiva din ecu si nu mai aveai erori.

 

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da stiu ca se putea dezactiva lambda dar nu vreau .... vteau sa o tin cit mai spre original...

 Low profile...old school;)

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Va doresc multi km in continuare fara evenimente si probleme.Volvo-ul meu a parasit vineri seară familia urmind sa parasesc si eu clubul. 

Numai bine la toti cei care vor ramine fani VOLVO.

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Felicitari pentru tot ce ai facut la V40! Mergi cu bine, orice ar scrie pe motor, si nu uita ca noi suntem "for life", asa ca stii unde ne gasesti cand iti mai cumperi un Volvo.

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites
Acum 2 ore, mariusdaniel a spus:

Multumesc mariusdaniel dar din pacate pentru mine sectorul tuning si Volvo s-a inchis.Am depus un volum de munca si financiar enorm de mare in acest V40 si nu vreau sa mai fac a inca o data assa ceva. Luni de zile pierdute in garaj. Nebuniile s-au terminat acum cu sosirea copilului.Volvo-ul devenise prea periculos...ori de cite ori ieseam cu el parca striga sa fie forțat la limite.M-am ales si cu 2amenzi destul de mari si luat in vizor de Poliție pentru participare la "legale" asa că am ales sa renunt cu greu la Volvo.Mai bine asa decit fără bani si masina, plus incepuse sa ma enerveze spatiul din spate dintre scaune si banchete pe care contructorul suedez nu sa sincisit sa il faca cu 10-15cm mai mare. Am trecut acum in tabăra adversă cum s-ar spune ....E39 530i Mpaket Touring.....poate o să fie mai special...vedem ce rezervă viitorul......orisicum prima mea mașină a fost E34. 

BAFTĂ IN CONTINUARE KM MULȚI FĂRĂ EVENIMENTE. 

Edited by bebencino
1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Din păcate asa e cu tuning ul, bagi bani dar te și distrezi. 😂

Să-ți trăiască juniorul și să-ți calce pe urme .

Sent from my SM-N920S using Tapatalk

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites
La 5/3/2017 at 10:49 PM, Bogdan G a spus:

 

K

La 5/3/2017 at 10:49 PM, Bogdan G a spus:

 

La 5/3/2017 at 10:49 PM, Bogdan G a spus:

 

Multumesc Bogdan. A fost frumos, nu pot sa zic ca nu .... dar ăsta e cursul vieții. Vine "seful" gata si cu distracțiile.Cel mic are si va avea interdicție in garaj. HAHAHA.DAUNEAZA GRAV SANATATII!!!!! Cîteodată prea costisitoare e smecheria asta. Numai bine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now