BogdanG

Intalnire saptamanala Bucuresti

3,174 posts in this topic

Saptamina viitoare NU se tine intalnirea. Ne vom vedea dupa revelion, asa cum spune si tommyza - MAI PLINI DE ENERGIE ! Si daca ne vom strange sum 10 masini - atunci vom organiza intalnirea o data pe luna sau la 3 luni - poate asa o sa veniti mai multi...

Ca nu se mai poate asa.

Cel putin sper.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adevarul este ca dintr-o intalnire a clubului a devenit mai mult o intrevedere intre un grup restrans de oameni care se vad saptaminal pentru a se vedea si eventual a merge la o bere. Sunt 4-5 oameni care vin permanent si restul okazional pana la 10. DIN CATEVA SUTE care sunt inregistrati. In acesi zi cu noi si in aceasi parcare de la Polivalenta se mai aduna WV parca si opelul si din cate am vazut eu sunt pe putin vre-o 15 masini. Oare chiar atat putem noi? Sustin si eu cele spuse de Matrixxx si tommytza

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moama si eu vroiam sa vin cu carnatzi si sarmale joia viitoare, sa-i fac in ciuda lui DanyX  :D

Hai ca nu e moment de suparare ca vine CRACIUNUL .........LA MULTI ANI !!!! si SARBATORI FERICITE .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tzia venit in minte faza cu crenvustiu si te-ai gandit sa hranesti toata lumea?

Share this post


Link to post
Share on other sites
:D  Exact la aia ma gandeam . Ar fii frumos totusi sa ninga pana de Craciun, iti dai seama ca nu se mai murdareste carnartz-ul daca este scapat pe jos :P 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mai taci omule ca o sa se gandeasca Danyx ca mi-am pus copilu sa faca glume cu el :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
:smile: in nici un caz nu o sa gandesc asta ...... tomytza sa nu se supere ...ca avea o foame de zile mari aseara  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hei...imi poate da si mie cineva nick-urile celor care au fost la ultima intalnire...Sunt si eu curios cu cine am stat la masa... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
:nono: va trebui sa vi in fiecare joi ......si o sa ne inveti repede ca nu suntem multi  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@danielrugina: te-am vazut azi pe la Carrefour, te indreptai spre Apaca ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ah...taie-mi fata...ca numai asa te vad...stii cata evoie am de tine...ma intereseaza sa imi faci un pretz la componentele de toba...de la galeria de evacure...pana la finala...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sper ca nu vad parcarea de la Polivalenta goala Joi, nu ?  :D

Sa vad ce semne bune are Anul nou.

:-*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu miercuri trebuie sa plec pana la Suceava si ar trebui sa ma intorc joi...Daca ajung in timp util o sa fiu prezent!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vreau sa vin si eu joia asta.E vreo problema daca nu pot ajunge decat pe la 19:00?

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu este nici o porblema ......dar ca sa fi sigur ia de pe forum numarul de mobil al cuiva care vine in mod constant ...si daca intarzii dai un telefon si vei afla unde ne bem "vinul fiert"

Share this post


Link to post
Share on other sites

80% prezent, doar ca am treaba pe la ora 21-21.30

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stai linistit ca nu tu esti primul si nici ultimul care a venit a stat un pic si a plecat. ;) alta data stai pan la ultimul

Share this post


Link to post
Share on other sites

pentru cei "noi" inscrisi, sper sa fiti seriosi si sa veniti, sauna trebuie inchiriata dinainte - adica de maine si trebuie stiut SIGUR citi mergem acolo. Deci, mai aveti timp sa va razginditi.  ;)

Ne vedem joi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce sauna bre Matrix ???

Eu la intalnire m-am referit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pt cei care merg prima oara la sauna....costumul de baie e obligatoriu sa il lasati acasa...:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now