BogdanG

Intalnire saptamanala Bucuresti

3,174 posts in this topic

Ar fi pacat sa mai pierdem inca unul din cei oricum putini din motive de "nu ma lasa nevasta, nu e de acord cu prostiile astea!"...ai putea sa incerci sa o convingi sa faci afaceri cu noi si poate asa,o mai indupleci...:))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahhhhhhhhhh .. ce ma oftic ca n-am ajuns  :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

am cazut la pace cu sotia,a zis ca se face ia volvoista(poate rideti dar chiar a citit postarile mele)in sfirsit am scos-o la capat ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Happy end! Ma bucur ca a iesit asa. Era chiar pacat sa existe o neintelegere de genul asta. Peste tot mai exista situatii delicater, dar cu tact si intelegere reciproca se rezolva toate.

Sper sa ne vedem joi, cu totii.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a fost mai mult o gluma,e adevarat ca nu ai sta bine tinind cont ca sta mereu acasa cu juniorul si cind sa apar eu,surpriza ai dau telefon sa ai spun ca ma duc la intilnire bine nu ai cade dar e intelegatoare,spune mereu ca eu mai ma vad cu oameni,comunic,circul,iar ea sta mai mult in casa,si asa e are dreptate cind nu am de munca o perioada mai indelungata simt ca inebunesc dupa 3-4zile ma duc unde vad cu ochi traversez buc sa ma vad cu un prieten 10min pt o cafea

Share this post


Link to post
Share on other sites

Te inteleg, si la mine se mai intampla asta. Si am venit doar de doua ori... Deci de pizza si altele dupa, e cam greu. Copilul plange, sta toata ziua acasa cu el si cand vin joi acasa, plec si eu cu baietii. Cateodata e mai greu de inteles asta. Dar vine vara si o sa-i las in parc si eu vin la intalnire... Cel putin eu asa sper.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Matrixxx, vad ca nu ti ar putea confunda nimeni masina in parcare sau in trafic.

felicitari pentru mesaj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nelule, asa am si vrut - pacat insa de capota mea, firma care mi-a facut inscriptionarea a fost Varza...mi-a promis 2 ani garantie si dupa nici 6 luni deja incepe sa mi se dezlipeasca...la toamna o fac cu aerograful-sper...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Insfarsit am reusit sa re-ajung si eu la intrunire, dar, cu ursu! :D ... Maina mea de suflet este IAR pe strasse!

Va doresc Lumina in gand si fericire in suflet! ... Paste Linistit!

Share this post


Link to post
Share on other sites

salutare la toata lumea

ora de intalnire ramane 18.30 ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Absolut ! ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vin si eu astazi si nu cu mana goala:-D.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai daca vine alexb ......de la asa distanta ....ma pot eu oare da lovit  ?

Voi striga si eu PREZENT  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

WOW,ce intalnire  :wav: :wav:

de cand vin si eu ,n-am vazut atatea masini,cred ca au fost mai multe decat la magura.

:lurk::occasion14: :occasion14:

Share this post


Link to post
Share on other sites

si inca un aspect,ca sa va dati seama,cand a venit bogdang,nu mai avea loc in parcare :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ai perfecta dreptate in legatura cu intalnirea. Nu am mai vazut atatea masinute de cand venise acum vre-un an kadudu la bucuresti pentru nus ce examen, sa tot fie un an sau mai bine.

Jupanu nu a avut loc din cauza tancului meu, daca stiam ca se aduna atde multi nu infiltram tancul in mijloc. ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poze nu cred ... dar cred ca am fost 20 sau peste :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pardon eu am mai gasit un loc da RZV nu a mai gasit si m-a blocat pe mine, noi am ramas pana pe la vreo 9.30 ;D

Oricum mega intalnire .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chiar ca a fost super intalnirea. Parcarea era toata plina, daca mai venea si ursu cu a lui zebra facuta... cred ca o punea in fata la casa de bilete de la Polivalenta... zic si eu...

Oricum a fost foarte frumos, nu stiu daca o sa mai fie in curand asa participare, dar se vede cu ochiul liber ca daca a intrat microbul Volvo, e greu de scos.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu voi veni si joia asta, cel mai probabil cu RATB-ul. Am castigat lupta cu Omniasig-ul si am bagat azi masinuta in service  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

a mea iese din service proaspat vopsita. deci 2 locuri va rog sa nu imi aruncati petricele pe vopsea!

Share this post


Link to post
Share on other sites

NU aruncam cu pietre noi folosim direct cheia de 34 ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

sper din tot sufletul sa ajung si eu joia asta ......pusti primiti ....cu un S80....eu 22ani..ea 9anisori.........daca va incurc.....nu de alta dar m-am uitat la tot pe aici sunt nou si imi place sa ma informez inainte sa scriu si prin poze nu am vazut macar unu asa pustan ca mine....

P.S. Masina nu am primit-o de la mama si tata am muncit sa o iau si mai am de mucit sa achit

astept un raspuns daca nu primesc pe capul vostru direct:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

22 ani ...cam putin ......trebuie sa supunem la vot daca facem exceptie in cazul tau ,.....ai avea mai multe sanse daca ai face cinste in Fabaria ,...la toata lumea .  :smile:

Serios acum .....chiar ne crezi atat de "incuiati" incat sa ne cramponam de varsta ta sau a oricarui forumist ?

Crezi ca intalnirea de la magura si cea nationala din septembrie va tine cont de varsta , loc de munca sau buget ?......fi serios prietene ....esti binevenit oricand (cu 1 redbull pt danyx, asa a procedat si feraru prima data :smile:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now