BogdanG

Intalnire saptamanala Bucuresti

3,174 posts in this topic

Imi pare rau ca nu am mai putut ajunge. Data viitoare. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A fost cu suspans pe drumul spre casa. In piata Constitutiei, masina lui Maverick si a mea au fost oprite de Politie. Am fost controlati la acte, asigurari, s-au asigurat ca nu am consumat bauturi alcoolice si ne-au urat drum bun !

Asadar, e excelent ca nu consumam alcool la intalnirile astea saptamanale. Mav al nostru a condus foarte prudent si legal, ceea ce ne-a scutit de orice eventuala problema. Nu am facut intrecere sau alte copilarii. Multumesc Maverick !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alex a primit un cadou de la doi membri si cu putin ajutor de la al treilea membru, cadoul a fost lipit pe geamul mastodontului pe care il conduce ! Asteptam poze cu cadoul ;D;D;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce poze ma, iobagule :thefinger: L-am dezlipit si l-am pus in buzunar... ti-am zis ca mi-e mica masura ta 8)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cine mai doreste, cine mai pofteste sa vina/apara la intalnirea noastra draga ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Este ora 23:00, mai lasati si pentru saptamana viitoare !!!! tongue.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hai mai Dragos ca esti invidios, vrei poze ? Am facut filme de data asta cu Sepia lu` Alin si noua emblema iluminata cu 700 de lumeni .

A si sa nu uit, multumesc domnului Laurentiu pt reglarea lufturilor la capota mea si nu in ultimul rand la reglarea lufturilor la masa de la carciuma biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cam sunt. angry.gif Mutati locatia intr-o zona cu webcam sa va vedem si noi astia din provincie !! blink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai a fost bre si in zona cu webcam, a fost la Popasul Pescarilor din Olimp . biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai da, dar s-a intamplat doar o singura data iar eu sunt invidios in fiecare joi !!!!!! Baga poze, poate imi trece.

PS Cand am spus "astia din provincie" m-am referit strict la mine! Alin Buga a spus ca sunt din provincie la una din intalniri. Nu vreau sa fiu inteles gresit !!!!!

Edited by DragosGD

Share this post


Link to post
Share on other sites

@MariusDaniel pune te rog pozele de la intalnire ca tu ai fost singurul care ai facut poze .

@Dragos normal ca te-ai gandit la tine ca altfel iar se supara doctoru de la Cluj, vorba aceia nu compari Clujul cu Dallas-ul . grin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai... "io" am doua poze... de povestit nu prea ma pricep eu, dar... nota a iesit, din nou pe plus, Laur a surubarit pe la capota lui G-spot si "i-a tras-o la linie" :rolleyes2:... iar G-spot se uita dupa spiritu' VOLVO pe sub masa (acu' nu stiu daca era asta sau pur si simplu erau prea misto pantofii Rodicutzei :bgsok:)

Ah... iar pentru cine zice ca mi-am "tradat" marca... aveti mai jos contra-dovada :P

post-3-0-57721500-1305321814_thumb.jpg

post-3-0-93973900-1305321822_thumb.jpg

post-3-0-29359300-1305321975_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pt Dragos povestioara e cam asa, un baiat pe numele lui Maverik (nume de cod probabil) si-a luat un S60 nou, problema este ca una bucata geam de S60 nou este deja manufacturata in China. Problema e ca piesa e una la vedere ca sa zic asa, iti dai seama ce este sub capota ? tongue.gif

In poza nr 2 se vede sigla lu` Alinu iluminata mult mai bine, din pacate nici acum nu a iesit perfect dar se reface pana la urma .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai da, dar s-a intamplat doar o singura data iar eu sunt invidios in fiecare joi !!!!!! Baga poze, poate imi trece.

PS Cand am spus "astia din provincie" m-am referit strict la mine! Alin Buga a spus ca sunt din provincie la una din intalniri. Nu vreau sa fiu inteles gresit !!!!!

Te salut , Dragos !

Ai venit din Dalas , te-am facut provincial , ai gustat-o si.....ai tinut pasul cu restul !!!

BRAVO !

BUGA, Alin BUGA

Share this post


Link to post
Share on other sites

@MariusDaniel pune te rog pozele de la intalnire ca tu ai fost singurul care ai facut poze .

Cu o mica intarziere, dar iata-le :

post-677-0-45867700-1305472913_thumb.jpg

post-677-0-71112900-1305472915_thumb.jpg

post-677-0-94315900-1305472917_thumb.jpg

post-677-0-48211900-1305472920_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Care doreste, care mai pofteste sa vina maine la intalnire ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si eu..

Nu va speriati de ploaie ca dupa ora 18 se opreste:

683506.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si eu..

Nu va speriati de ploaie ca dupa ora 18 se opreste:

683506.png

Dute,sa te lauzi cu masina ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu ....ma intalnesc doar cu Claudiu azi .

Ia zi Claudiu , sa fie verde si rece ?......ca blonda rece nu cerd ca prestezi ca dupaia intrii sub incidenta topicului cu beutura , dar daca tu vrei .....:)

Deci ?.......verde si rece ?...sau blonda si rece ? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

astazi vin, dar cu program scurt. la 7 plec. cred ca imi aduc si fiara:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imi pare rau...nu pot sa ajung nici azi. Am inceput examenele la facultate. Maine am primul examen...luni si miercurea viitoare altele. Joia care vine fac tot posibilul sa vin....ca mi s-a facut dor de voi. Have fun si beti o bere si pentru mine...ca sunt stresat la maxim in perioada asta. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imi pare rau...nu pot sa ajung nici azi. Am inceput examenele la facultate. Maine am primul examen...luni si miercurea viitoare altele. Joia care vine fac tot posibilul sa vin....ca mi s-a facut dor de voi. Have fun si beti o bere si pentru mine...ca sunt stresat la maxim in perioada asta. :rolleyes:

pai ie cineva acu la polivalenta pe potopul asta?

daca ie vin in tromba si io biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now