BogdanG

Intalnire saptamanala Bucuresti

3,174 posts in this topic

placerea a fost de partea mea :) . data viitoare vin si la pizza :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ceai ....pizza ....puapaturi ......speracle , .....fratilor ......unde'i Red Bul-uuuuuuu :angry:

Cum nu mai zice omu nimic , cum v'o luati in cap .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Redbullu' nu se da in lipsa bre... fa act de prezenta si-ti umpli si vezica ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Apropo de vezica...ar trebui sa existe macar 2 wc eco prin preajma. Nu-i de gluma cu asa ceva. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ceai ....pizza ....puapaturi ......speracle , .....fratilor ......unde'i Red Bul-uuuuuuu :angry:

Cum nu mai zice omu nimic , cum v'o luati in cap .

Breeeee, dar parca te lasasei de Red Bull. Anul asta nu era numai apa plata cu lamaie? :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Te-au bagat la mijloc, tizule ! Dar nu-i nimic, vei fi iarasi ce ai fost... si mai mult decat atat !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu am abuzat de cele mai multe cutii de ceai ! Merci Sonia, esti o draguta :-*:-*:-*

Bogdane, de la cine ridic premiul ? ;D;D;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cine vine azi? Vad ca nu mai ploua :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Andu, premiul se ridica de la casierie, evident trebuie sa ai bonul la tine.

Azi o sa vin, poate vine si Danyx ca am o capota pt el laugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ceva prezenta azi, pe canicula asta ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inca ma gandesc daca vin sau nu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ca de obicei... Mai ales ca astazi, 14 aprilie, se împlinesc 84 de ani de istorie Volvo. La multi ani tuturor !::)

Edited by mariusdaniel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce este ca de obicei? Eu am fost mai mereu prezent ! Sa inteleg ca vi si tu Marius ?

Ca de obicei... Mai ales ca astazi, 14 aprilie, se împlinesc 84 de ani de istorie Volvo. La multi ani tuturor !::)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sigur ca vin. Nu am lipsit decat cand am fost in spital. As fi fugit eu si de acolo ... :rolleyes: ... dar era mai greu cu perfuziile...

Asta-mi aminteste de cum am fugit din spital cand aveam 15 ani, ca sa vad ... Cenaclul Flacara ! Cred ca ma mai cauta si acum ca nu le-am iesit la numaratoare...:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dragilor din pacate eu nu cred ca apar azi... sunt consemnat pe-acasa cu treburi pentru o plecare Sambata... :( Beti o fara alcoala si pentru je !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu sunt sigur ca o sa apar nici eu azi. Urata vreme e afara...pe la munte am inteles ca a nins :excl: Nu va grabiti sa puneti cauciucurile de vara :lol:

ps: Asta e vreme de facut copii :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Banuiesc ca daca era cald si veneau si fetele,erai si tu prezent ;D;D;D

Dragilor din pacate eu nu cred ca apar azi... sunt consemnat pe-acasa cu treburi pentru o plecare Sambata... :( Beti o fara alcoala si pentru je !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ieri a venit si Daniel ( Maverick pe forum ), cu noul lui S60. Frumoasa masina, bine legata, portbagajul "cochet", capota din aluminiu si un volan superb. Pacat ca nu are si tapiterie de piele, desi nu toata lumea gusta acest deliciu. As putea spune ca tapiteria din piele e pentru masini, cam cum e branza cu mucegai pentru gurmanzi. O fi ea ( pielea ) rece iarna si fierbinte vara, dar se curata foarte usor si ieftin si are o eleganta aparte. De textura, nici nu mai vorbesc.

Oricum, bine ai venit Daniel !

Edited by mariusdaniel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Acum majoritatea masinilor cu tapiterie din piele au incalzire in scaune pentru iarna ( eu am )si ventilatie pentru vara (asta nu am ) ;D;D;D

Ieri la intalnire am fost cam putini !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ieri a venit si Daniel ( Maverick pe forum ), cu noul lui S60. Frumoasa masina, bine legata, portbagajul "cochet", capota din aluminiu si un volan superb. Pacat ca nu are si tapiterie de piele, desi nu toata lumea gusta acest deliciu. As putea spune ca tapiteria din piele e pentru masini, cam cum e branza cu mucegai pentru gurmanzi. O fi ea ( pielea ) rece iarna si fierbinte vara, dar se curata foarte usor si ieftin si are o eleganta aparte. De textura, nici nu mai vorbesc.

Oricum, bine ai venit Daniel !

Multumesc frumos Marius!

Vizavi de piele nu am prea avut de ales ca nu erau cu piele la showroom - aveam de ales intre textil + piele bej sau textil negru - am ales bej cum am vazut ca e trend-ul Volvo si imi pare bine ca am ales asa. Deocamdata este OK cu intretinerea - mentionez ca mi-am facut "abonament" la detailing - grija de masina pentru mine este ceva ereditar.

Deoarece doar vineri plec spre obarsie sper sa ajung si maine la intalnirea saptamanala Volvo - cine mai vine?

Pentru cei nehotarati unde sa isi petreaca Pastele am o recomandare - Hotel Clermont Covasna - http://www.clermonthotel.ro/ - foarte curat, servicii extraordinare si calitatea mancarii / bauturii foarte buna, de asemenea preturi in spiritul Volvo, plus piscina / masaj / fitness / terenuri sport / bowling/ biliard incluse in pret. Am testat si recomand cu caldura.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am intrat chiar a doua zi pe site-ul hotelului din Covasna. Cel putin aparent, totul e in regula. Cum tu chiar ai fost acolo si poti sa confirmi, inseamna ca merita. Poate facem o intalnire intermediara in sezonul cald. Am sa deschid un topic cu aceasta tema, cat de curand.

Nu stiu ce sa zic de maine, in privinta mea. Nu e sigur ca ajung, caci am ceva mai mult de lucru. Dar, daca ma trezesc devreme, poate reusesc sa termin la timp.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now