BogdanG

Intalnire saptamanala Bucuresti

3,174 posts in this topic

Ce a vrut Alin sa spuna este ca atunci cand suntem doar noi (Claudiu, Laura, Alin si subsemnatul) iese spaga si 150 RON iar cand mergem cu restul ies acei 4 lei, este de ras .

Nea' jupane , ori faci nominalizari si arati vinovatii ori te opresti . Spun asta deoarece ma regasesc in lista celor ce nu platesc , dar sunt si singurul care nu consum , asa ca nu imi convine ca altii sa faca aprecieri gresite in ceea ce ma priveste.

Ai afirmat ca , cunosti persoanele care practica asemenea gesturi , personal cred ca ar fi mai de bun simt sa le numesti decat sa le ascunzi . (valabil si pt. Buga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nea' jupane , ori faci nominalizari si arati vinovatii ori te opresti . Spun asta deoarece ma regasesc in lista celor ce nu platesc , dar sunt si singurul care nu consum , asa ca nu imi convine ca altii sa faca aprecieri gresite in ceea ce ma priveste.

Ai afirmat ca , cunosti persoanele care practica asemenea gesturi , personal cred ca ar fi mai de bun simt sa le numesti decat sa le ascunzi . (valabil si pt. Buga)

1.este o discutie care nu te priveste,

2.corectitudinea ta este apreciata,

3.nu te supara!!!!

RODICA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si eu consider ca ar fi bine sa nominalizeze Bogdan, daca stie clar ceva. Nu de alta, dar nu vreau sa planeze vreo banuiala asupra mea, mai ales ca a fost prima si singura data cand am plecat cu cinci minute mai devreme. Eu nu as fi atat de categoric, daca nu as avea date certe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce bine ca nu am putut veni! :blink:

Vecine, "22" ne asteapta cu terasa larg deschisa, mai als ca a dat caldura... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

1.este o discutie care nu te priveste,

2.corectitudinea ta este apreciata,

3.nu te supara!!!!

RODICA

Rodica , consider ca cel mai corect ar fi sa stim despre cine este vorba . A ascunde acest lucru nu va duce decat la prezenta cat mai rara a multor colegi , si de ce nu chiar la renuntarea acestei intalniri saptamanale , care a fost propusa cu cele mai bune ganduri .

Aratarea vinovatului ar avea efect imediat , ar priva aceste intalniri de eventuale neplaceri , prin neparticiparea HOTULUI dupa cum bine a punctat Buga , si .... ar descuraja pe viitor persoanele care se gandesc ca aceasta "teapa" poate trece neobservata.

Zic si "io"......blink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Unde s-a putut ajunge cu neobrazarea...e boala cronica deja... :evil7:

Si anuntul lui Bogdan e colac peste pupaza - unii nu mai vin la Polivalenta ca nu se achita nota...

Mai bine nu ne mai intilnim deloc, fiindca sintem un forum de tzepari nesimtiti. Nu-i mai bine asa ?

Oare viitoarea mea Intilnire Volvo va fi.....cea de pe 2-4 iunie din Slovenia ? Hmmmmm....

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Matrix nu putem generaliza, doar unul doi maxim trei nu platesc dar o fac prin rotatie laugh.gif

@MariusDaniel nu e vorba de tine.

@Popicu&Cata ne vedem joia viitoare la 22 .

Share this post


Link to post
Share on other sites

va este frica sa spuneti cine nu plateste ? fiti barbati, spuneti !

ce e toata vaicareala asta ? ne facem de ris...orice forum are uscaturile lui, si noi avem. oricit de greu ne-ar fi, curatenie trebuie facut.

scurt pe doi : astia sint ..... si gata.

daca va jenati sa spuneti persoanele, dati-mi pm sau mail mie ca-i postez io, fara sa divulg provenienta informatiilor. sa terminam cu ei.

bunul simt nu-mi permite sa inchid topicul. dar discutiile astea ar merita !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poate au gresit cand au platit ! In loc sa dea una de 10 lei, au dat una de 5 lei sau poate de 1 leu ! Sa le fi confundat? ;)

Pana joi va trece ;D;D;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pana la urma se mai tine intalnirea noastra la polivalenta? Ca tot veni caldura putem ramane in parcare sa nu mai existe evenimente neplacute ;D;D;D

Deci postati care mai vreti sa veniti maine !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sper sa ajung si eu maine la intalnire.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pana la urma se mai tine intalnirea noastra la polivalenta? Ca tot veni caldura putem ramane in parcare sa nu mai existe evenimente neplacute ;D;D;D

Deci postati care mai vreti sa veniti maine !

Se tine, Andu, stai linistit !

Oamenii se mai supara, mai fac o pauza, iar apoi revin. Mai ales ca sunt patrunsi de spiritul Volvo.

In ce priveste tabelul, l-am facut si ma tin de cuvant sa vin cu el.

@ Rebelu : hai, ca nu ai mai trecut de mult... te asteptam cu drag.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ca tot veni caldura putem ramane in parcare sa nu mai existe evenimente neplacute ;D;D;D

cica de maine incep ploile..asa ca nu cred ca o sa avem vreme f buna. si eu care vroiam sa mi aduc "fiara"...pfff

Share this post


Link to post
Share on other sites

joia asta vin la bucuresti cu s60 la reprezentanta. daca se lungeste treaba pina dupa 15.00 mai ramin si vin si eu la intrunire...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Esti bine-venit ! "Lista" e deschisa... la propriu :lol:

Edited by mariusdaniel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Esti bine-venit ! "Lista" e deschisa... la propriu :lol:

si eu ???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Voi vedeti ce este afara? Nush cati vor fi acolo:D

Apropo, dupa o indelungata pauza, joia viitoare voi fi si eu prezent...:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Voi vedeti ce este afara? Nush cati vor fi acolo:D

Apropo, dupa o indelungata pauza, joia viitoare voi fi si eu prezent...:)

veniti cu umbrele :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Voi vedeti ce este afara? Nush cati vor fi acolo:D

...

Nu are a face vremea. Ne-am intalnit noi si in ajun de an nou, la minus 12 grade Celsius. Iar Daimon e aproape, in caz ca ploua cu galeata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

De plouat nu mai ploua ! Dar e frigggg !

Share this post


Link to post
Share on other sites

No .....aseara desi nu eram pe lista , mi-am bagat ceva in ea de munca si am ajuns si eu la polivalenta , unde m-am simtit foarte bine .

A fost o intalnire foarte placuta fara SPIRIT-ul care le-a dat batai de cap lui BogdanG si Buga .

O intalnire reusita , cu un Iulirx pus pe glume , un Bunic plin de povestiri , Buga si Jupanul , relaxati chiar si dupa a 2-a nota de plata ..... daca mai era si Matrixxx era perfect .

Share this post


Link to post
Share on other sites

In caz ca nu apare vre-un email sau telefon care sa ma cheme la sediu , maine sunt prezent la polivalenta .Rog pe aceasta cale pe cei care au rezervat componentele IT sa apara sa le ridice , dupa care cu scuzele de rigoare ma voi ocupa de trimiterile in tara .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daa, a fost bine. Alin e relaxat mereu, dar, cine e ..."Jupânul" ? :mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now