BogdanG

Intalnire saptamanala Bucuresti

3,174 posts in this topic

Aviz amatorilor !

Astazi , propun un subiect foarte fierbinte pe ordinea de zi !!!!

Proceduri de usurare a achitarii notei de plata la intalnirile Volvo !!!!

Ce visezi tu noaptea, scrii aici ziua ?

...

Glumeam...

Mai concret, ai vreo idee ?

Edited by mariusdaniel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu propun sa avem un fond de rulment....... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

mai bine un fond de planetare....:rolleyes: ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hai ca pana la urma a iesit si nota, ce bine :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cata ...usurare !

Da a iesit bine , baietii nu au dat EXAMEN ! Sau ....poate ca au lipsit cei pregatiti .......

Oricum , metoda nu este foarte placuta (pentru unii) dar iata ca se dovedeste eficienta !

Un lucru e sigur , avem control asupra ospatarului !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stai ca nu inteleg .. pana la urma e ospatarul de vina ? :lol:

P.S. Din pacate eu n-am putut ajunge ieri .. meditatii ... pe urma de la 8.30 meciul :D ... Dar recuperam joia viitoare cand propun sa dam o fuga pana la Sinaia .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veniti azi la intalnire in parcarea de la Polivalenta, caci de la noapte vine iarna !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Din pacate nu pot ajunge , si imi pare rau ca nu am mai ajuns .... dar trebuie sa facem teme ....multe teme . Abia astept sa vina vacanta sa va pot strange din nou mana blush.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu vin ... Danyx lasa temele pentru cei mici :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

mai da nu v ati plictisit de polivalenta ? nu vreti sa mai incercam si altceva ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Realitatea este ca Polivalenta asigura un loc bun din punct de vedere al spatiului, dar tinand cont de distanta, si mai ales trafic, este mai greu de ajuns (din punctul meu de vedere). daca vin de la mine, din Pajura, fac o ora si daca mai ii aduc si pe ai mei cu mine, e clar ca mi s-a stricat ziua.

Poate e bine sa luam in calcul si alta locatie, zic si eu....

mai da nu v ati plictisit de polivalenta ? nu vreti sa mai incercam si altceva ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai o sa fie in curand si o intalnire pe sectoare iar noi o sa ne vedem in pajura la fostul 22 dec .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai o sa fie in curand si o intalnire pe sectoare iar noi o sa ne vedem in pajura la fostul 22 dec .

:lol: :lol: :lol:

tare !!!

la mine acasa fac intilniri , nu pe sectoare, ci pe dormitoare: ma intilnesc cu fii-miu in bucatarie !

(ca, na! amindoi avem volvo !)

Edited by iulirx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu-i rau locul....

Pai o sa fie in curand si o intalnire pe sectoare iar noi o sa ne vedem in pajura la fostul 22 dec .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mai bine ne stringem toti in fata blocurilor din preajma domiciliului - Intilnirea saptaminla din BUCURESTI a devenit si-asa doar un moft pentru multi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sper ca e doar o gluma, asta cu intalnirea saptamanala pe sectoare. Daca nu e o gluma, atunci ies si eu joia cu vecinul de la 3rei care are un V40. Oricum nu si-a facut timp niciodata sa ajunga la Polivalenta...

Cred ca discutia se poate purta, eventual, despre gasirea unui alt loc pentru toata lumea, care sa fie, cat de cat, convenabil. Mie unul, desi vin din Drumul Taberei, din zona Favorit, nu mi se pare peste mana, sau departe. Doar merg la o intalnire cu prietenii, nu la servici. Dar, daca vreti sa se "sparga gasca", faceti cum poftiti ! Ori, poate nu am inteles eu bine si va intalniti "pe sectoare" in alta zi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu este nici o gluma domn profesor, pur si simplu suntem cam 10 "uameni" care stam in aceiasi zona sau max 2-3km distanta . Nu este vorba de nici un spart de gasca si nici de intalnire intre 2 vecini ci vreo 7-8 .

Share this post


Link to post
Share on other sites

NU :lol:

O sa fie probabil in WE .

Joia este rezervata intalnirii de la Polivalenta .

Share this post


Link to post
Share on other sites

NU :lol:

O sa fie probabil in WE .

Joia este rezervata intalnirii de la Polivalenta .

:salut:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now