tricky

salutari de la Oradea!

12 posts in this topic

Salut!

Suntem Radu si Cristina - Oradea, noi posesori de Volvo V50 (S) 2.0D, 136 Cp, adus recent din Neumunster. Avea 137000 km la cumparare, acu are 140k, si merge impecabil. Nu stiam nimic de masina asta cand am cumparat-o, si am avut o surpriza foarte placuta conducand-o. Ne bucuram ca am dat de clubul posesorilor de Volvo, caci am capatat noi informatii...dar niciodata nu-s destule :) .

Vb. Pa pa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sa va bucurati de ea ca este o bijuterie de masina. bun venit in club

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ati venit, dragilor! Sa o stapaniti sanatosi si va dorim foarte multi km parcursi alaturi de masinuta voastra!! :wave:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ati venit printre noi ! Sa aveti parte de multe bucurii alaturi de bijuteria voastra !

Share this post


Link to post
Share on other sites

bine ati venit... cu inca un volvo in oradea!

nu de alta da cel putin nu voi fi singurul oradean la intalnirea anuala a membrilor ca, aici in oradea nu prea e miscare!

eu din pacate am bagat un volvo S 60 in pamant si la propriu si la figurat si cu banii de la asigurari, am platit jumatate dintr un S 40 nou in leasing, care, imi va ajunge in cursul lunii iulie.

dupa ce l primesc, dau de stire! pe vazute!

numai bine!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ati venit , sa va bucurati de masina .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Multumim pt. urari, sa auzim de bine si in continuare.

Nelu mai ai rabdare? La noi plecarea in Germania s-a tot  amanat vreo 2 sapt., timp in care nu am fost bun de nimic.

Share this post


Link to post
Share on other sites

calatorii multe ,frumoase si placute! Welcome to the cub!

Share this post


Link to post
Share on other sites

In cazul in care aveti nevoie de service in Oradea, puteti apela cu incredere la D&C. Mai exact la locatia unde a fost vechiul service Seat (la intrarea dinspre cluj, faceti pe drumul spre Metro, cred ca e centura orasului drumul asta). Nu arata prea impresionant de afara dar mie, anul trecut cand am fost la Oradea si am avut probleme cu masina, mi-au facut treaba buna.

bun venit in club!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salutare! Si eu am masina la fel ca voi! Tot in Oradea! Cam aceleasi parametri de cumparare.

Si eu sunt la fel de incantat de EA. :rolleyes2:

Bina ati venit!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nelu mai ai rabdare? La noi plecarea in Germania s-a tot  amanat vreo 2 sapt., timp in care nu am fost bun de nimic.

stau ca pe ace!

Share this post


Link to post
Share on other sites

In cazul in care aveti nevoie de service in Oradea, puteti apela cu incredere la D&C. Mai exact la locatia unde a fost vechiul service Seat (la intrarea dinspre cluj, faceti pe drumul spre Metro, cred ca e centura orasului drumul asta). Nu arata prea impresionant de afara dar mie, anul trecut cand am fost la Oradea si am avut probleme cu masina, mi-au facut treaba buna.

bun venit in club!

D&C este pe DN 1 la iesirea din oradea spre cluj pe partea dreapta la aprox. 1 km.

pentru cei care sunt in trecere, se grabesc si au bani de i enerveaza, este un service bun.

pentru ceilalti, sunt variante de 3 ori mai ieftine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now