contdezactivat

Ziua Volvo fan

Ce perioada considerati potrivita pentru ziua volvo fan   30 votes

  1. 1. Ce perioada considerati potrivita pentru ziua volvo fan

    • saptamana 1 septembrie
      10
    • saptamana 24 octombrie
      1
    • saptamana 1 mai
      8
    • saptamana 28 septembrie
      4
    • saptamana 1 iunie
      4
    • alta/altele
      3

Please sign in or register to vote in this poll.

54 posts in this topic

Ne-am gandit pentru septembrie (eu as fi pus deja aceeasi data anuala pentru toate intilnirile Nationale-sa fie batuta in cuie) pentru ca e o luna frumoasa, disperarea verii a trecut, etc. Cu cit ne ducem spre iarna, cu atit e mai frig, nu mai putem sta afara prea mult, etc. Ca sa nu mai spun ca unii din octombrie deja isi planifica bugetul pentru Craciun, revelion ,etc.  Deci daca o luam dupa bani, nu cred ca exista o luna foarte potrivita - de aceea vorbim, ne sfatuim si vom vedea cum facem sa iasa pentru majoritatea participantilor cit mai bine posibil. La fel cum e si aceasta intilnire Intermediara - dupa Paste iar unii deja vor avea golite buzunarele...

Deci, cum o intorci - nu vom gasi ceva ideal. Am votat (si vom vota) public - acum ramine doar posibilitatea si dorinta fiecaruia sa ia parte la ceva frumos, de neuitat.

:3some:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Se pare ca ceva nu a mers in sistem la prima postare... Si la NASA nu a mers ceva bine si au mai fost cateva evenimente... d-apai aici...

Ideea este ca cei tineri si plini de viata, in septembrie sunt cu finantele spre cota de avarie ca, deh, asa e tineretea, principiul este sa ne traim clipa. Totusi, inceputul lui septembrie este o perioada corecta pentru o comasare a evenimentelor pentru ca multi dintre noi au copii care vor incepe scoala sau gradinita si ar fi o ultima ocazie la care ar putea participa in conditii optime.

In acelasi timp, septembrie este o luna foarte placuta la munte, fara excese de cald sau frig si, daca stam sa ne gandim, cine are Volvo are Volvo, cu bune si cu rele (financiar vorbind), asa ca nu cred ca cine va dori cu adevarat sa vina nu va gasi resurse pe la prieteni, soacre sau amante sa poata participa (doar daca apar situatii neprevazute de genul boala , servici sau neintelegeri familiare..)

Subscriu la ideea lui Matrixxx, important este sa e intalnim, sa ne vedem si sa ramanem cu amintiri frumoase!   

Share this post


Link to post
Share on other sites

am votat saptamana 1 septembrie,desi la fel de bine putea fi 1 mai,poate mai practica ,cum a zis nelu,din cauza zilelor libere,DAR,cum de 1 mai,nu auzi decat maneaua,si vezi loganu si bemeweu,peste tot unde vrei sa te duci,am zis ca este mult mai linistit,mai frumos,temperaturi poate mai normale,de 1 septembrie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now