Guest Nelu

Intalniri ocazionale in Oradea

136 posts in this topic

Cand mai faceti vreo intrunire in Oradea anuntati-ma si pe mine prin PM sau ceva ca fug si eu pana acolo ca nu e asa departe, bineinteles daca ma primiti si pe mine :D :D.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Normal ca te primim.

Ar fi buna o noua intalnire.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cand mai faceti vreo intrunire in Oradea anuntati-ma si pe mine prin PM sau ceva ca fug si eu pana acolo ca nu e asa departe, bineinteles daca ma primiti si pe mine :D :D.

se face.

spune in ce zi din saptamana ti ar conveni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

...buna, buna asta...pai tocmai ne-am promis la ultima intalnire ....ca prin  luna mai sa ne intalnim din nou....si suntem la sfr de aprilie...hai sa ne tinem de cuvant...nuuu?...

  deci undeva pe 2 zile intr-un WE, prin judet sau  la un gratar pe la hanul pescarilor...sau ceva de genul....asta

     

Share this post


Link to post
Share on other sites

Din pacate, eu cam am programate urmatoarele 4 WE-uri.

Sau sapt. viitoare 1-3 mai se tine ceva party la Suncuius. Ne-am putea vedea acolo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sau sapt. viitoare 1-3 mai se tine ceva party la Suncuius. Ne-am putea vedea acolo.

ce party? unde va cazati?

ar fi o idee, chiar daca mergem de dimineata si stam pana seara. a doua zi, putem repeta, chiar si a treia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Of, de 1 mai - x mai eu credca o sa fiu in Ungaria

Share this post


Link to post
Share on other sites

d-l nelu pe mine ma mai primiti la intilnire? :D

nush ce sa zic ca, pana acuma te am adus mai mult cu :violent1:!

acuma ma gandeam sa te aduc mai cuminte in dreapta ca deh, din atatea volvouri sa nu mai ai tu niciunul :banghead:?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domu Nelu,sa nu faceti cumva sa fixati vre-o intilnire,de care eu sa nu stiu.....A-ti mai cistigat 2 bijuterii v40 in coloana.nr meu 0748658102

Share this post


Link to post
Share on other sites

... sa nu faceti cumva sa fixati vre-o intilnire, de care eu sa nu stiu...

Ati mai cistigat 2 bijuterii v40 in coloana.

O.K.

bijuteriile, intotdeauna sunt bine venite!

inca suntem in grafic. trebuie doar sa stabilim data/ora si locatia.

orice propunere este bine venita :director:

Share this post


Link to post
Share on other sites

:evil5:

Propun ca de joi intr-o saptamana, in data de 28.05.2009, la ora 17:45, sa ne vedem din nou in parcare la OBI si la ora 18:00 sa plecam cu totii la un strand din apropiere (unde se poate intra numai pe baza de legitimatie de intrare). Acolo, putem face o baie, o sauna, manca si bea ceva (nu neaparat in ordinea asta).

Intrarea o asigur eu.

O sa fac si o sa pun cateva poze zilele astea pentru a vedea in prealabil locatia, numai sa pun mana pe un aparat foto ca al meu, este plecat de cateva zile in Grecia cu sotia si o sa mai ramana acolo aproximativ o luna de zile.

Share this post


Link to post
Share on other sites

vine si volvoistuv40 cu sotia ... ca de obice... nelu, da` intilninrea asta e la strandul cu valuri ? la Dav...?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ nelu: De unde ai luat preturile alea?  :D De la cantina studenteasca? Bai frate ce preturi faine pe la voi pe-acolo....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Din pacate am foarte mult de lucru, am crezut ca termin dar...

Deci se pare ca o sa lipsim de la aceasta intalnire.  :( :( :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

....intalnirea  a fost doar cu 2 masini !!!....foarte ocupati oradenii ...se pare ...criza asta bat-o vina.Poate urmatoarea sa fie cu mai mult succes...si nu ma refer la  urmatoarea criza...ci la urmatoarea intalnire

post-637-12877863050652_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma bucur ca Nelu a fost prezent la raport ca intotdeauna ! Go go go ! :salut:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imi pare rau ca a-ti fost asa putini, dar sper ca va-ti simtit bine.

Mai incercam o intalnire sapt. viitoare?

Pe miercuri-joi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma bucur ca Nelu a fost prezent la raport ca intotdeauna ! Go go go ! :salut:

:@: M.C., sunt obisnuit cu "disciplina". Daca voi spune ceva si veti afla ca nu am facut atunci, sa stiti ca... am murit.

Cu 2 zile inainte de intalnirea respectiva, am aflat ca in ziua intalnirii urma ca fiica mea sa aiba test pentru acceptarea la Scoala Germana la care am inscris-o. Pentru ca sotia era plecata in Grecia de 2 saptamani in interes de servici, am vorbit cu o prietena sa-mi duca fetita la interviu, pentru a nu trebui sa-mi schimb tura de lucru. Dupa iesirea din schimb, la ora 16, am mai avut ceva treaba (iminenta) cam o ora, dupa care m-am dus la gradinita dupa fetita, am venit acasa, ne-am schimbat, am plecat la intalnire si am ajuns la timp.

Share this post


Link to post
Share on other sites

In ultima vreme am intrat mai rar, dar se pare ca toti Oradenii sunt ocupati.

Acum ca vine primavara si e ziua mai lunga si mai calda, ne mai miscam la o intalnire ? caci si asa nu ne-am mai vazut de anul trecut.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poate trec si eu pe la voi ca vad ca in Arad la mine CHIAR NU AM CU CINE

Sa vad cum stau cu timp-ul si cu banii

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now