Roberto

Caut S60 T5

30 posts in this topic

Super masina, am vazut-o si eu, alearga de nu se poate cred. este mult mai usor (1,6tone) decat S60 si are si 220CP, al meu are 200CP (S60) 2tone si...nu mai spun.

Si la bani este foarte buna. trebuie vazuta la fata locului. Parerea mea este ca merita.

TRICKY    Si daca iei pe firma poti plati cash in Germania?? ce acte iti trebuiesc sa ai la tine de la firma.??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am luat-o in vizor, deja fac demersurile pt retinut, mers, vazut, adus, sper doar sa reusesc inainte ca cumva sa fie luata de altcineva, sper sa am un noroc de asemenea importanta macar odata in viata, tineti-mi pumnii  ;D ;D ;D ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Suntem alaturi de tine! Succes!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si daca iei pe firma poti plati cash in Germania?? ce acte iti trebuiesc sa ai la tine de la firma.??

Da. Eum am platit cash.

Nu mai stiu exact ;actele firmei, cum ca ii platitoare de TVA, stampila... si cam atat.

Prietena mea stie mai bine, daca vrei sa-ti zic exact ce acte iti trebuie, o intreb si-ti spun.

Oricum cel mai important este ca si tu si de unde iti iei masina sa fiti inregistrati ca si platitori de TVA.

Roberto - succes

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebuie sa stiu pana in seara asta ce si la ce sa ma uit la respectiva masina, deci la S40-ul acela ce sa verific ? la ce sa ma uit ? Ce bube specifice au S40-urile ? voi incerca sa vad daca gasesc vreun tester prin apropriere pe acolo, astept sfaturi de la voi !!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now