Sign in to follow this  
Followers 0
Rumburak

suport 3 biciclete

4 posts in this topic

Salutare tuturor, pentru cei care "biciclesc" in mod curent, v-as ruga sa îmi spuneți ce soi de suport (3 buc) de biciclete as putea folosi. Pe acoperiș? Pe haion? Nu pe cârlig de remorcare pentru că nu am. Ceva mărci, preturi, link-uri? Am "redescoperit" bicicleta după aproape 30 de ani, unde înainte eram calare toată ziua. Noroc cu fiică-mea care ne-a bătut la cap sa ne luam și noi, părinții, biciclete.

Mulțumesc de răspunsuri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu in masina o bag fara roata de fata,o scot in doua secunde ca nu are piulita la butuc fata,ci aripioara,clema.Nu am cumparat bare originale de acoperis,si eventual suport de biciclete pentru bare.Normal cel original e pe acoperis la tine.Dar vad pe net ca in lipsa de carlig poti pune pe plafon sau pe haion.In functie de buget.

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 05.05.2022 at 10:17 AM, Ujio said:

Eu in masina o bag fara roata de fata,o scot in doua secunde ca nu are piulita la butuc fata,ci aripioara,clema.Nu am cumparat bare originale de acoperis,si eventual suport de biciclete pentru bare.Normal cel original e pe acoperis la tine.Dar vad pe net ca in lipsa de carlig poti pune pe plafon sau pe haion.In functie de buget.

Problema e că mai nou suntem 3 bicicliști. Așa că nu pot baga 3 bicicliști, 3 biciclete și 1 ne biciclist in aceeași mașină în același timp. Ar trebui un camion...Volvo. Nu mai scotesc și pisica. Rămân sa caut un suport pe hayon. Mulțumesc pentru păreri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0