Guest ccosmins

My and my love!

19 posts in this topic

Numele meu este Cosmin si sunt indragostit.Acum 2 saptamani dupa lungi cautari am gasit-o.A fost dragoste la prima vedere.Este un s40 sport,motorina,2l din 2007.Este asa frumoasa.Problema este ca eu nu am inca carnet.M-am intors in tara acum 1 luna si mai am vreo 6 sedinte la scoala de soferi.Dar am rabdare nu?Am asteptat-o toata viata,mai pot sa astept inca 2 saptamani.Masina asta ma face sa ma simt extraordinar.Ma duc aproape in fiecare zi cu ea in poligon si facem si noi una alta pe acolo! ;) Abia astept sa iau carnetul.Inainte de a pleca am cerut niste sfaturi de la voi.Nu pot decat sa va multumesc.Poate ne vedem la o cafea.Mai asteptati inca 2 saptamani ca vin! :)

post-0-12877851821087_thumb.jpg

post-0-12877851823243_thumb.jpg

post-0-12877851825412_thumb.jpg

post-0-1287785182763_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

bine ai venit. 1000 de ani pace si multi km drepti.

te asteptam sa iti cunoastem dragostea!

Share this post


Link to post
Share on other sites

bine ai venit in club. sa sti ca eu sint f.f.multumit de masinutza mea.

sa o folosesti sanatos

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai venit.

Frumoasa...sa-ti aduca noroc si sa te bucuri de ea din plin, fara evenimente nefericite.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Buna alegere. Sa nu o dai la prieteni ;D

Se indragostesc de ea si nu o mai returneaza ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Exact, sa nu te lasi tentat de prieteni sau sa o dai, credema ca stiu ca e greu sa ii refuzi !!!  ;D, decat daca ai mare incredere in ei

Superba by the way, imi place culoarea

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai venit! ÃŽntr-adevăr, frumoasă în culoarea asta. Baftă la examen ÅŸi apoi mare atenÅ£ie în trafic.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte frumoasa masinuta. Sa va pastrati cat mai mult timp si cu grija de orice eveniment nefericit, indiferent daca esti in trafic sau nu.

Culoarea asta mi-o voi alege si eu la urmatoarea mea masina, desi fetita mea de 8 ani prefera rosu. Caci si ea este indragostita de un s40 rosu pe care l-a vazut asta vara la mare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai venit! Cred ca toti nutrim aceleasi sentimente fata de iubitele noastre,mai tinere sau mai varstnice...

Share this post


Link to post
Share on other sites

:-XN-am ce zice .E super masina dar sa nu te anvitezezi prea tare cu ea ca te vezi fara ea sau mai rau [ nu te mai vezi]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Buna..... Superba culoarea..... Succes la ex si grija mare in trafic, ca o aja masina te pune sa faci multe lucruri ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Superba!! Multi km drepti si 1000 de ani pace!

Share this post


Link to post
Share on other sites

welcome!super masina!banuiesc ca a fost dragoste la prima vedere ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Splendida.....si dupa cum arata pare sa aiba pachetul "R design". E "rara avis", avand in vedere ca pachetul repsectiv e in jur de 3000 de euro. Pune niste poze cu interiorul sa ne edificam.

Bafta si multi km in bijuteria ta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

belea volvo s40 asta , imi place si mie la nebunie, bafta la examen si sa o porti sanatos. poate ne intalnim, avem multe spus, te salut cu flash-uri cand vad volvo... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now