contdezactivat

Starcraft II !!!

64 posts in this topic

Daca il ai cumparat facem 1-a online sa iti arat ca ti-o iei cu rush-ul chiar daca joci cu zerg-ul  ;)

Dar ..repet imi pare destul de idiot jocul la rush .....este un joc destul de complex si sa te bucuri de joc doar fugind pe harta cu "cateii" ...imi pare naspa rau

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi-am luat BETA-ul.

E aiurea daca joci vs PC ca totul e un rush ordinar, chiar si pe very easy. Nu apuci nici macar sa vezi toate cladirile noi ca vin amaratii si cam gata jocul.

Momentan joc singur pe harta sa vad ce e nou !  >:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca il ai cumparat facem 1-a online sa iti arat ca ti-o iei cu rush-ul chiar daca joci cu zerg-ul  ;)

Dar ..repet imi pare destul de idiot jocul la rush .....este un joc destul de complex si sa te bucuri de joc doar fugind pe harta cu "cateii" ...imi pare naspa rau

Nu-l am cumparat. Am insa un kit de 2 cd, destul de intalnit din cate stiu. starcraft original peste care instalezi brood war.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1.6 mai sunt seara pe aici cand am timp: 188.212.106.100:27015

va astept  ;D

mai dai odata numele de la server..ca vreau sa vb cu aia ca mi-au dat destroy :(( ca cica aveam coduri si nici nu mau lasat sa vb cu ei:((

Share this post


Link to post
Share on other sites

ce nick, cine ti-a dat destroy si cand?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deci jucati SC 2 sau CS? Ca Io nu mai inteleg. Vreau si Io sa joc online SC 2. Se poate?

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu stiu daca se poate inca, irina a zis ca ii e pofta de cs. daca am dat peste cap subiectul, imi cer scuze si propun sa ma recompensez in bere, cu prima ocazie, daca esti de acord.  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deci jucati SC 2 sau CS? Ca Io nu mai inteleg. Vreau si Io sa joc online SC 2. Se poate?

Inca nu

In 27 apare parca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Se poate si SC2.

Exista un o varianta beta (eu am gasit kitul pe torente) dar se joaca numai online si e musai cont de battlenet.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Se poate si SC2.

Exista un o varianta beta (eu am gasit kitul pe torente) dar se joaca numai online si e musai cont de battlenet.

Nu se mai poate beta online, era pana in nush ce data valabil. Mai sunt cateva zile oricum  :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu stiu daca se poate inca, irina a zis ca ii e pofta de cs. daca am dat peste cap subiectul, imi cer scuze si propun sa ma recompensez in bere, cu prima ocazie, daca esti de acord.  ;D

Da da, daca vii fara arme la tine  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mai sunt cateva zile oricum  :D :D

Pana pe 27 iulie... mai e ceva. Cred ca ar trebui sa imi programez de acum un concediu in perioada aia.  ;D:P

Share this post


Link to post
Share on other sites

singura arma va fi desfacatorul de capace sub forma de bricheta.  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pana pe 27 iulie... mai e ceva. Cred ca ar trebui sa imi programez de acum un concediu in perioada aia.  ;D:P

Iulie ? Damn, credeam ca Iunie

Share this post


Link to post
Share on other sites

ce nick, cine ti-a dat destroy si cand?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ieri pe la 7...da s-a rezolvat ca mi-a dat pe ip si al meu e dinamic si am reinstalat cs-ul.

nukul meu e SCORtishoarA

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu trebuie reinstalat cs daca primesti destroy. trebuie doar sterse niste fisiere din directorul cstrike. nu mai stiu exact care..

Share this post


Link to post
Share on other sites

aveti cont de SC2 beta?facem una maine sau chiar si in seara asta dar mai in colo ca acum plec la o plimbare teoretic???!!!...azi probabil dupa ora 0:00

merge sa joci si offline vs computer...cam tot ce va trebuie gasiti pe darkblizz.org...in pricipiu va trebuie cacheul,harti si un launcher cum ar fi SC2 All in One care contine si AIul...

Entaro Adun!!!

Protoss....

PS:Mi se pare stupid sa joci cu reguli:la dezvoltare X minute;fara rush;etc...daca stii sa joci te aperi si de rush si de toate...

Share this post


Link to post
Share on other sites

kiar nimeni nu se baga la un SC2 beta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am jucat SC2 de cam o luna , e super vazut prin ochii mei, imi plac mult unitatile noi, posibilitatile, samd, imi place MACRO-ul, cat si MICRO-ul care sunt oferite de joc. Grafica e pe masura,  nici nu ma asteptam la ceva mai putin. Jocul seamana mult cu SC1, dar in acelasi timp difera prin numeroasele combinatii de tehnologii, unitati, samd.

pe Bnet am numele "str" , contul strstfu@yahoo.com, daca e sa ne strangem intr-o seara mai multi , sa jucam cateva meciuri :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

In concluzie..imi cumpar jocul si va fac un battle.net !?

Best,

H

Share this post


Link to post
Share on other sites

la 200 ron probabil ma mai gandesc daca il cumpar...sigur apar si servere battlenet ro sau ru...si avand in vedere ca vor sa scoata inca 2 parti care vor rezulta practic in alte 2 jocuri=alti bani alta disctractie...

pana una alta asteptam sa redeschida betaul....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am fost jucator inrait de SC1...unde gasesc Sc2 beta ,pentru inregistrare si joaca?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Beta e pe torente (pirate bay)... trebuie instalat si lasat sa se updateze la zi.

Dupa care se instaleaza ce scrie aici: http://sc2.nibbits.com/assets/starcrack-allin1/#comment_18340

Adica, allin1 v9.6.6 si pachetul de harti (de preferat, cel original pentru inceput)... cache separat, la mine nu a trebuit.

Merge 100%.  ;)

P.S. In caz ca nu aveti deja instalat, e nevoie si de Microsoft Net Framework 3.5. Se gaseste pe situl de update-uri de la microsoft.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now