roco

Propunere pentru toti prietenii de pe Volvo-Club.ro

86 posts in this topic

Sunt aci in fiecare zi. Deci puteti conta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Apel catre toti membrii Volvo-Club.ro!!

In data de 28 martie 2009 intre orele 20 - 22, va rog, sa accesati site-ul www.Volvo-Club.ro pentru a stabili un nou record la categoria ´´Cei mai mulţi utilizatori online´´ afisat la subsolul paginii principale!

Va multumesc anticipat!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca sunt acasa, ma bag si eu  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pt că în ultima perioadă nu am mai fost prezent zilnic pe forum, am setat deja reminder-ul la telefon. Deci se mai adauga unul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Me too ! Sper sa fiu acasa de ziua mea  ::)

@alecxica: da si tu resize te rog la poza din semnatura !

Share this post


Link to post
Share on other sites

deci toata lumea pe 28 martie,pregatestete Bogdane,vine Bruce Lee. :colacpestepupaza:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Este si ziua lui Kadudu ;),tot in 28 martie, asa ca si el o sa fie probabil pe aici

Share this post


Link to post
Share on other sites

Apel catre toti membrii Volvo-Club.ro!!

In data de 28 martie 2009 intre orele 20 - 22, va rog, sa accesati site-ul www.Volvo-Club.ro pentru a stabili un nou record la categoria ´´Cei mai mulţi utilizatori online´´ afisat la subsolul paginii principale!

Va multumesc anticipat!

Share this post


Link to post
Share on other sites

:offtopic:

:banghead: Am gresit topicul si am postat gresit ´´offtopic´´!!

The show must go on!! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

In cazul in care nu sunteti langa calculator, intrati pe telefon 1h pe site.

Initial am considerat un lucru inutil acest demers (chiar imi placea clubul nostru "exclusivist") dar daca tot ne-am apucat...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poti conta si pe mine 100% si eu nu cred ca este zi cand nu intru doar noaptea cand dorm.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Voi fi si eu! :3some:

Prin ploaie, prin vant viscol, cutremure sau tsunami ( :D) promit ca voi ajunge la comp si timp de cel putin doua ore cu siguranta voi fi pe forum :salut: :salut: :salut:

Share this post


Link to post
Share on other sites

O sa incerc si eu sa fiu desi e sambata.

Incerc sa te ajut cum pot.  ;);D

Totusi, la ce e bun recordul asta? Doar sa vedem cati suntem activi, cati viziteaza forumul? Sau o sa ajute intr-un final acest forum?

Share this post


Link to post
Share on other sites

sa vedem daca putem sa ne "stringem" macar Online, daca la intalniri nu ne prea vedem...  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Matrixxx esti putin rautacios ;) Poate sunt persoane care doresc sa ajunga si nu reusesc sau poate pe i-a lovit "criza". Eu ma inscriu in ambele categorii.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Victor esti un optimist incurabil.  :D

A fost anunt dat pe email ca se vor sterge conturile inactive... lumea a intrat la greu pe forum dar chiar si asa au fost numai 83 de utilizatori online... fata de 84 cat e recordul.

Daca un anunt punitiv nu a reusit sa starneasca interesul, cum crezi ca va fi la o tentativa de record?

Eu sper sa iasa recordul si il sustin...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Macar sa se conecteze si toata lumea pe chat ... sa discutam atunci ...

Asta ca sa ii spunem o intalnire online.

Ca altfel, ma scuzati ... dar mi se pare absolut pueril, inutil si cum vreti sa-i mai spuneti. In engleza este cuvantul 'LAME'. La ce ne trebuie sa avem super record? Ne incalzeste cu ceva? E doar un counter pe un forum ... for god's sake ...

Eu oricum intru in fiecare seara, deci puteti conta pe mine la stabilirea 'recordului'. Nu inseamna ca sunt si de acord cu aceasta actiune. Daca ne starngem pe chat si purtam niste discutii (de ce nu chiar si despre Intalnirea Intermediara), va ca o intalnire normala, doar ca online.

Ca altfel ... ajungem ca toti copilasii frustrati care vor sa aiba cat mai multe posturi ... si nu cred ca e cazul pentru oamenii din acest club.

Scuze daca am suparat pe cineva.

All the best,

Vlad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu stiu de ce simt ca o sa fim vreo 41  :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now