KPAX

Volvo club la sauna

77 posts in this topic

Pt cat timp faci rezervarea ?.......acu sper ca intelegi de ce mai astept 1 pic  cu raspunsul  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

se lasa si cu...bonus ? Ca sa inceapa anul bine, nu de alta  :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

GATAAAAAAAAAA 100% si eu  ;D

preventiv ....o sa am eu la mine mai mult de 3 bucati ....( prietenii stiu )  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

3 ore cred eu ca este destul. si asa cum spuneam cu cat mai multi cu atat mai eftin va iesi. momentan suntem 5 asta inseamna 450/5=90 lei de caciula. daca se mai alatura cineva poate o marim la 4 ore.

pai bonus in functie de situatie. vedem maine dimineata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si eu cred ca 3 ore e de ajuns, mai ales daca aranjam si partea cu "bonusul".  :D

Ca doar meritam si noi (sa ne facem) un cadou, nu ?   :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sign me up dude!!! Ca si acum mai am sarmaua`n gat..si nu imi sade bine deloc... Scrie acolo coane kpax

Share this post


Link to post
Share on other sites

7. Danyx

apropo tu pe unde esti taica, vad ca in locul lui tommytza strigi in gura mare dar in ce te priveste?  :D

asa cum va spuneam in dimineata asta fac lista finala:

1. Kpax

2. tommytza

3. Matrixxx

4. Danyx

5. Ursu 48

6. badila_ady

rezervare facuta pentru: Joi, 8 ianuarie 2009 ora 19:00, prezenta obligatorie, adunarea la polivalenta in parcare la un pahar de vorba cu cei ce vor veni la intrunire dupa care plecarea spre sauna, cine stie poate mai corupem pe cineva  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

cu bonusul e ca si aranjat,asteapta doar un telefon la momentul oportun...dar trebuie sa vb in prealabil intre noi...mai sunt niste costuri (manopera,piese..si ce piese..)....dar nu e tarziu joi in parcare...:))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Costul initialde caciula in conditiile in care ramanead doar sase  este de 75 ron, la care se adauga dupa plac si gust: una (sticla) vodca cu :beertogether: una (sticla) coniac, bere :occasion14: atat cat sa incapa, borsh rusesc dupa plac, icre rosii, parjoale, coltunasi cu carne si altele dupa pofte.

In ce priveste reparatia si bonusu, Ursu 48, iti pot spune ca masina a iesit ca si noua. si costurile au fost minime, plus ca am primit si bonus la bonus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ora va fi la cit spune Kpax ca a rezervat sauna, nu e dupa cum vrem noi.  Dupa cum vrem noi este eventual doar...bonusul  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

si daca sunteti rusinosi mai aveti timp sa urmati repede un curs de prelungire..melc,melc,codobelc si vine,vine primavara....

Share this post


Link to post
Share on other sites

ora va fi la cit spune Kpax ca a rezervat sauna, nu e dupa cum vrem noi.  Dupa cum vrem noi este eventual doar...bonusul  :D

intalnirea de la Polivalenta ramane in vigoare din cate stiu eu sau poate gresesc. ne vedem acolo pe la 18:15 - 18:30, scarpinam un pic limba cu cei ce vor fi acolo. poate mai corupem si pe altcineva daca e cazul si la 18:50 - o intindem catre sauna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vezi sa nu uiti peria de sarma pentru scarpinat limba, danyx-e

Share this post


Link to post
Share on other sites

ca sa o aiba moale, cind va fi nevoie de ea  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

adevarul e ca ma bate gandul sa ma insor anul asta si as avea nevoie de unele reparatii.... ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

adevarul e ca ma bate gandul sa ma insor anul asta si as avea nevoie de unele reparatii.... ;D

cone ursule si ce are sauna cu insuratoarea.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kpax, nu stii ca la insuratoare (sau in noaptea care o precede) nu conteaza burta, ci ceea ce e SUB ea ?  :D 

De-aia vrea sa se repare Ursu  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa inteleg ca am mai descoperit un lucru benefic pe care-l poate oferi sauna pe linga cele: de eliminare a toxinelor din organism; legarea unor relatii de amicitie mai stranse, poate chiar prietenii mai bune; revigorarea organismului si a unei petreceri de pomina (aviz celor ce cunosc). :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

MATRIXXX : esti pe lista neagra!!!!! Nu mai vezi tigari de la mine! :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

sper cafaceai referire la tigarile pe care le prepari singur si le rulezi sau le bati si umpli gen:  :bgsok: a?  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

de ce sint pe lista neagra ?  :D  Ca nu fumez ?

Sau ca am alte vicii ?  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now