KPAX

Volvo club la sauna

77 posts in this topic

@ cei ce stiu

;D:machinegun::wow: :wav:

poze din cadrul unei intalniri

;D

post-69-12877853785912_thumb.jpg

post-69-12877853789545_thumb.jpg

post-69-12877853794092_thumb.jpg

post-69-12877853798057_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

M-am "scapat" pe mine  :slap: trebuia sa specifici si matale ca e de la prima sauna ......ca mai sunt si oameni insurati pe forum-ul asta  :smile:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danyx, dar ce are insuratoarea cu sauna. Ce crezi ca la sauna se duc neinsuratii,  ;D baia ruseasaca alias sauna este un mijloc de relaxare si de curatire a trupului. Poate in conceptia unora inseamna si altceva ;D dar nu in cazul nostru. Asa ca care mai doreste care mai pofteste se poate organiza o eventuala intrunire de joi acolo. (la baia ruseasca)

Share this post


Link to post
Share on other sites

iar tu stii ca eu sunt pro in toate cazurile, ideal ar fi sa apara si altii interesati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sa dau telefon sa vad daca nu e rezervata, si va anunt mai tarziu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Din pacate joia asta nu se poate. este deja inchiriat pana la sf saptamanii orele rezonabile, asta insemnand ca se poate ori de dis de dimineata ori noaptea tarziu. Luand in consideratie si faptul ca se apropie si sarbatorile cred ca urmatoarea iesire ar putea fi planificata abia dupa revelion.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cred ca mi-ar fi prins bine o sauna din asta, dupa vizita baietilor de luni, de la Bv.  ;D

Stiu ei mai bine de ce.  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cred ca mi-ar fi prins bine o sauna din asta, dupa vizita baietilor de luni, de la Bv.  ;D

Stiu ei mai bine de ce.  ;D

Pai daca la 2 noaptea nu aveati somn ....... :beertogether::smile:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A... da. Imi amintesc vag, ca te-am sunat.  ;D

Dar stiam ca esti de servici si nu dormi. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A... da. Imi amintesc vag, ca te-am sunat.  ;D

Dar stiam ca esti de servici si nu dormi. :)

NO PROBLEM  ;) De curiozitate, cine a "cazut" primul ? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dat fiind faptul ca se apropie sarbatorile si o sa fie mult de baut si de mancat si etc, va propun ca in saptamana 5-11 ianuarie 2009 sa ne strangem si sa mergem la acea "baie ruseasca" ca sa scoatem toxinele din organism. Cine este pro, facem repede o lista stabilim repede data si rezervam sauna. Nu stiu daca am mentionat pe undeva pretul dar sorurile sunt urmatoarele: Ora de sauna - 150 lei (indiferent de cati oameni intra), mancare bere etc, in functie de fiecare si de meniu. asa dar daca mergem 4 ore total de plata 600 lei + consumatie. astept propuneri. Eu oricum o sa ma duc ca face bine organismului.

Share this post


Link to post
Share on other sites

haideti repede ca pana pe 17 ianuarie sunt pieton,astfel incat sa ma pot bucura pe indelete de "binefacerile" saunei....

Share this post


Link to post
Share on other sites

mi se pare mie sau trebuie explicate efectele benefice ale procedurii. Poate reusesc sa vb cu cineva care stie cum sa aplice corect masajul cu tufishuri si sa vedeti voi atunci sanatate domnilor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cred ca ma bag si eu ....  ::)

Share this post


Link to post
Share on other sites

eu sint PENTRU mereu - prietenii stiu de ce  :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Astazi este marti, si pana maine dimineatza la ora 9:00, as vrea sa stiu cine se inscrie pentru sauna joi dupa intalnirea de la polivalenta, asa ca incep eu si ii adauga pe cei ce stiu ca vor fi sau sau pronuntat ca ar dori:

1. KPAX

2. tommytza

3. Matrixxx

4. Ursu 48 (?)

5. Vadim (?)

asa ca astept pana maine dimineatza ultimul termen legal.  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hai, ca se poate  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Astazi este marti, si pana maine dimineatza la ora 9:00, as vrea sa stiu cine se inscrie pentru sauna joi dupa intalnirea de la polivalenta, asa ca incep eu si ii adauga pe cei ce stiu ca vor fi sau sau pronuntat ca ar dori:

1. KPAX

2. tommytza

3. Matrixxx

4. Ursu 48 (?)

5. Vadim (?)

asa ca astept pana maine dimineatza ultimul termen legal.  :D

7. Danyx

apropo tu pe unde esti taica, vad ca in locul lui tommytza strigi in gura mare dar in ce te priveste?  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marti pana la ora 16:35 am confirmari de la:

tommytza

matrixxx

ursu48

kpax

cine mai doreste cine mai pofteste.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now