Midnight Caller

Din ce in ce mai multi !!!

34 posts in this topic

sunt inscris deja :D

sa vezi tu ce de nunti cu obligatie apar in preajma intalnirii ...... :smile:

Share this post


Link to post
Share on other sites

deocamdata nu shtiu nimic. daca apare ceva f important anuntz din timp :)

ii bine asha? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sincer sa fiu nu prea inteleg de ce se face atat caz cu numarul de useri... activi sau inactivi. Pe toate forumurile este asa, si sincer sa fiu asa am facut si eu pe unele forumuri (nu ca ar fi asta un motiv de mandrie).

Pana acum, pe oamenii pe care i-am cunoscut de pe acest forum, am constatat ca nu era neaparat necesar sa aiba un Volvo ca sa ii agreez. Ceea ce este un lucru bun, inseamna ca suntem un anumit tip de oameni, care se pot recunoaste in orice circumstante. Sa o tinem tot asa; cantitate nu inseamna si calitate.

Merci, eu unul ma simt flatat :-*:P.

Nu am Volvo dar asta nu ma face sa nu fiu fan Volvo. Asta este... la 22 de ani, cand tocmai ai inceput sa lucrezi si stai intr-o chirie in Timisoara iti permiti numai sa visezi la o casa si un Volvo. Faptul ca nu comentez toate subiectele nu inseamna ca nu intru zi de zi pe forum, insa sunt subiecte care sincer vorbind ma cam depasesc. Si ma refer aici in special la cele legate de mecanica.

Stiu ca va intalniti in fiecare saptama, stiu ca va doriti o intalnire nationala. Personal eu nu as putea sa vin pentru ca nu am posibilitatea. Si ca sa va dati seama ca totusi mi-as dori, va anunt ca membrii de pe masini.ro din Timisoara se intalnesc periodic, iar eu ma alatur lor.

Cred ca sunt singurul membru activ pe acest forum care nu are Volvo, dar totusi intru pe forum pentru ca imi place sa vorbesc cu oameni care au aceasi pasiune ca si mine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Lau

se face atata caz deoarece se doreste sa fie mai mult decat un simplu forum. In postura ta se afla multi alti useri de pe acest forum care intra zi de zi si care posteaza doar la unele subiecte. (printre care ma numar si eu). Iar in ceea ce priveste nationalele, este doar dorinta de a ne aduna mai multi de a schimba comunitatea din una virtuala in una reala. La bucuresti intrunirele intradevar au loc joia si se aduna din ce in ce mai putini. Sunt multe motive pentru care unii vin altii nu, nu este cazul sa la enumeram. In viata de zi cu zi s-a dovedit deja ca ne putem ajuta unii pe altii sub diferite forme, nu numai in ce priveste masinutile noastre. Pan la urma asta e parerea mea. Pe langa faptul ca sunt pasionat al marcii am mai si gasit oameni interesanti cu care sa schimb o vorba doua, si nu numai pe forum.

Share this post


Link to post
Share on other sites

eu unul cand m-am inscris pe aceste forum, am avut ce invata si foarte multe lucruri despre Volvo am aflat aici, datorito unor persoane amabile si care au inteles ca experienta lor " placuta sau neplacuta " poate ajuta intr-un fel sau altul pe noii posesori de volvo sau cei care vor.

imi place cum este construit acest site si CINSTE celor care au avut grija ca pana acum, sa evolueze intr-un fel nemaintalnit. ma bucur ca unii oameni sunt activi dar, uneori ADMINI sau SEFI acestui sait, ar trebui sa mai " consulte putin discutiile intre lume " si sa atraga atentia celor care " fac comment-uri de pe margine ".

pt midnight caller " sper ca am scris bine " numai cuvinte de lauda si respect pt toti cei care sunt ca el. el, mi-a oferit foarte multe raspunsuri la intrebarile mele si ma bucur pt acest lucru, recomand din suflet.

eu, acum inca mai sunt posesor al unui volvo s40 " pana il vand ", deaorece mi-am cumparat un VW Passat. nu vreau sa ma dau mare, dar un lucru e sigur " si acum, imi place volvo-ul meu " dar pt ceea ce vreau eu, nu mai corespunde. adica, este prea Sportiv, Prea Teapan, Prea Nervos. eu astept un copil si pt mine, acum confortul este pe primul loc si nu numai.

inca odata, RESPECT, STIMA, ONOARE pt cei de pe forum.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Este un forum necesar,este un forum serios,sper sa reziste !Felicitari tuturor celor care se straduiesc sa-l mentina si sa-l inbunatateasca !

Share this post


Link to post
Share on other sites

trebuie sa-l mentinem frumos iar topicele - cit mai concrete  ;)

Sa ne bucuram cit mai mult de el !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now