Guest smarautz

volvo tuning club

62 posts in this topic

Dar noi tot nu ne facem Volvo Tuning Club, sic  :D

:D :D :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

@smarautz explica-mi si mie o chestie sa nu mor prost, ai scris ca ai 4 monitoare tetiera, intrebarea mea este cate locuri are masina ta ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@smarautz explica-mi si mie o chestie sa nu mor prost, ai scris ca ai 4 monitoare tetiera, intrebarea mea este cate locuri are masina ta ?

a uitat sa zica ca are in portbagaj 2 taburete....

Share this post


Link to post
Share on other sites

a pus si in tetierele de la bancheta. se practica asa ceva pt masinile din spate cand stau la semafor :)))

o lista destul de impresionanta (oare la ce ti-o fi folosind???:)), mai ai putin de investit si o sa o transformi in vw ;D

oricum iti doresc succes la concurs, daca pot sa te ajut cu ceva .... mai ales la audio am un prieten f bun care este in juriu (cre ca din partea emma, nu stiu sigur)

Share this post


Link to post
Share on other sites

am inteles ca ai sa fi la concurs in rimini,daca ma lasa patroni pt care lucrez liber poate ne vedem acolo,succes ;);D

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Radulescu merçi,te astept la festival,intrarea costa 12€,cu parcarea cam greu se gaseste loc

@Matrixxx pe aici nu circula nici 1 oltcit,e super asigurata(1200€ /an),oricum asa echipata nu va face nici 1 km.in ro.

@Ady2727  merçi si daca ai timp(bani de cheltuit)te astept la festival,cinstit sa-ti spun nu am bagat asa de multi cum te gindesti deoarece fiind dealer(vinzator in francesing)am reducere de pret,iar la alte componente fiind inscris la 1club tuning am reducere 25%,manodopera cost 00(am facut eu totul)

@BogdanG  ma asteptam ca tu sa ai ceva de spus contrar(ca de obicei peste tot in forum si cu toti)(schimba tonul in care pui intrebarile)  2sint montate pe scaune fata cu vedere bancheta spate,iar alte 2 pe scaune spate 1stg. 1dreapta pt.ca in locul tetierei din mijloc sta cel de 22" ERA ASA GREU DE DEDUS,NU MA ASTEPTAM DE LA UNUL CA TINE CARE SE TINE TARE(poate ai pus coada la pruna si eu nu stiu),nu conteaza ca esti hero member,poti gresi si tu,e o chestie naturala

@Roskat  cum am scris in mesaj(daca ai citit tot si cu atentie ai fii vazut)pozele postate pe forum nu sint actuale,sint facute la adunari si eram in faza de montare

@Mao  merçi pt.urare si daca va fii nevoie ta contactez,am pus si pe spate pt.ca la adunari(manifestatii)tin portbagajul deschis,si uitindute din spate vezi tot,pe monitorul de 22"e instalat ps2 si ne jucam sau ne uitam la filme sau altceva,in schimb celelalte sint conectate la comp.portabil(laptop ca in ro.si usa)si trimit imagine cu efectele create de programul windos media player.

Share this post


Link to post
Share on other sites

    Ii rog pe cei care nu au pe masina nici macar un sfert din cate a pus smarautz pe agregatul lui sa se abtina de la comentarii rautacioase... Omul a investit mult si multe in masina, si nu e deloc frumos ceea ce faceti. Cine s-a uitat la "pimp my ride" pe MTV stie cat de inutile pot fi o gramada de gadget-uri puse pe masina, insa la capitolul motor nici un sfert din noi nu au atatea modificari.

    Cum ar fi sa-l luam acum peste picior si pe BiriV care are si el chip, suspensii, evacuare, si inca 1-2 lucruri modificate la motor, sa-i zic ca a facut bmw din ea ?

    Pai e frumos ?  :whip:

Share this post


Link to post
Share on other sites

smarautz, cand ajungi prin timisoara ziceai ceva ca de pasti), lasa un mesaj daca o sa ai timp de o cafea si de admirat masina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Midnight        merçi

@Tricky    ok,cu o saptamina inainte de a venii dau messaj pe forum,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now