Guest time_traveler

tineti-mi pumnii!!

19 posts in this topic

sint tare in negocieri sa mai ia omu din pret un piculetz, asa de frumusete!

deocamdata nu s-a bagat nimeni, deci cred ca ma o sansa! sper eu... ;D

prretul original cind masina a fost afisata pe ebay a fost 3295

omul e cam necunoscator in materie de volvo,se pare :P

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&_trksid=p3907.m29&_trkparms=algo%3DLVI%26its%3DI%26otn%3D2&item=160311599464&category=31878&viewitem=

Share this post


Link to post
Share on other sites

mult succes...am vrut sa te intreb cum faci sa o aduci in tara , insa am vazut apoi ca esti in Indianapolis...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte Frumoasa , Bafta !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bafta! Sa ne tii la curent !!

Share this post


Link to post
Share on other sites

daca as gasi si eu niste scaune fata de aceeasi culoare cu cea de mai sus ( tan ) ce bine ar fi...ca de mult caut si...degeaba.

Bafta la cumparare !

Share this post


Link to post
Share on other sites

cum le gasesti frate?numai una si una,frumoase

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu am primit nici un raspuns la ultimile mesaje de em>:(

sapaturile continua....

multzan pt incurajari! :love5:

vreau ceva ieftin,dar care arata bine! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

mi-am luat o alta "brick",dar nu este Volvo...dar a fost dragoste la prima vedere!

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&ru=http%3A%2F%2Fshop.ebay.com%3A80%2F%3F_from%3DR40%26_trksid%3Dm38%26_nkw%3D200302689618%26_fvi%3D1&item=200302689618&viewitem=

un vis din copilarie,mi-am dorit intodeauna o jucarie de genul asta! :yahoo:

il voi ridica Vineri... stie cineva cum se pot sari zilele din calendar??

cred ca nu mai dorm pina vineri  :bounce:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bravo! Asta da afacere! E superba! Sa o conduci sanatos si voios si sa nu ne parasesti, sa ramai pe Volvo-Club.ro!! Cred, ca oricine de pe Volvo-Club ar fi dat banutii astia pe o asa masina, mai ales la cursul actual leu-$. Cu banii astia in Romania nu ne-am fi luat niciun Logan second-hand ;D + ca nu ai taxa de inmatriculare de platit, cosmarul romanului!

Later edit: acum poti veni linistit in Romania, ca sa o probezi si off-road pe drumurile noastre judetene si nationale pline de gropi! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Engine: 8 Cylinder 3.9 Liter

Fuel type: Gasoline

Ai de capul meu....Asta da MONSTRU!!!!  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ieftin petrolu' la ei ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

hehe, nu e chiar asa de monstru: are numai 180cp, (motorul este design de scoala veche), dar capacitatea de atac a drumurilor nepavate este f impresionanta. (viitoarea sotie are o ferma in fundul padurilor, si m-am saturat sa dau bai de noroi la volvo)

deci chiar daca este cam setos de felul lui, il voi conduce numai de vrreo 2-3 ori pe saptamina, care vine la vreo 100km/sapt (poate nici atit) in total, ceea ce este acceptabil!

midnight caller: avatarul tau imi aduce aminte ca trebuie sa-mi platesc amenda de viteza!   ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Later edit: acum poti veni linistit in Romania, ca sa o probezi si off-road pe drumurile noastre judetene si nationale pline de gropi! ;)

am in faza de planificare deja o calatorie in jurul lumii ;D;)

dar pe bune: daca treburiel merg bine cu afacerile mele pe aici, in vreo 3 ani o pun pe vapor, bineintzeles!

Share this post


Link to post
Share on other sites

am in faza de planificare deja o calatorie in jurul lumii ;D;)

dar pe bune: daca treburiel merg bine cu afacerile mele pe aici, in vreo 3 ani o pun pe vapor, bineintzeles!

...cu Volvo-ul sau cu L.R. Discovery?   ???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mult succes, Razvan! Te pot ´´ajuta´´ doar cu rugaciuni, pomelnice si prosternari la biserica, ca sa reusesti in realizarea scopului propus de tine! Sa ma anunti, cand pot, sa incep...!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ms, fiecare putin ajuta cauza!  :P

neah, numai visuri.... nu ma imaginez eu supravietuing fara o bere rece in fiecare zi :beer:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now