contdezactivat

Cu Loganul... in Logania

35 posts in this topic

??? ??? ??? , de ce ? , ca scriu destul de clar , nu analfabetic , alti inteleg , ma rog , o sa scriu cat se poate de bine , ca sa intelegi si tu , ma scuzi daca nu am fost prea inteles  :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu mah, nu te supara, ca nu am zis de gramaticale sau alte chestii dastea neimportante (pt mine). Doar ca la tine un raspuns este o singura fraza luuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuunga, daia e mai greu de citit. Nu trebuie sa te schimbi tu, eu trebuie sa ma obisnuiesc :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok , nu m-am suparat  :D  ;) , nu ma supar dintr-un lucru de nimic .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu tare as vrea sa ii vad pe aia doi care stau pe locurile 6 si 7 intr-un mcv. Shi sa si faci cateva sute de km.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mcv e destul de ok, parca sta mai bine pe sosea decit golanul - sau poate e doar o impresie dupa ce l-am condus. Daca l-ar face 6000 de euro sint sigur ca l-ar vinde in draci...e prea scump pentru ceea ce ofera - ca si golanul de altfel.

Poate cu criza asta isi mai revizuieste pretul de vinzare  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu tare as vrea sa ii vad pe aia doi care stau pe locurile 6 si 7 intr-un mcv. Shi sa si faci cateva sute de km.

nu e nici o problema ca ajutat de o ranga poti sa-i extragi relativ usor. ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probabil sigur are suspensiile mai tari decat loganul obisnuit, e mai grea, are ampatament marit, asa ca sigur sta si mai bine la stabilitate. Macar mcv-ul face ce si-a propus, cara oameni/bagaje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mie personal mi se pare spatioasa, ieftin de intretinut si accesibila.ganditi-va  la situatia materiala a majoritatii romanilor si o sa va dati seama ca nu-i dracul asa negru si asteptarile cam mari pentru ce putem. Cand orice masina costa 10-12 mii de euro noua , e logic ca una de 8 mii sa nu aiba frane pe discuri ventilate si abs de cea mai buna calitate. Ce-ar fi daca toate firmele ar trebui sa dea 15-20 mii pe Opeluri Papuc?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu frane pe discuri ventilate, abs-ul optional ma da pe mine pe spate, asta in conditiile in care proprietarii nu-s chiar modesti in aprecierea performantelor loganului, iar masina nu e chiar usoara.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.