M

Manual reparatii S40

55 posts in this topic

daca se poate, imi poti scana si mie paginile in care explica cum se schimba placutele de frana de la rotile din fata?

multumesc

Share this post


Link to post
Share on other sites

e foarte bine

multumesc!

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baieti... atentie cu pirateria... totusi, suntem pe un forum public.  :D :D :D

pozele din vadis sunt OK ?  :D

scz de off  ::)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Acuma si tu... Glumeam in postul de mai sus!  :D :D

Dar ca o paranteza... eu chiar am primit o "telegrama" de la BSA, in care eram avertizat ca folosesc programul Autocad fara licenta. Nici nu cred ca vreti sa stiti cate mii de euro costa un autocad cu licenta pe 1 an. ::)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Acuma si tu... Glumeam in postul de mai sus!  :D :D

La fel si eu.

Majoritatea programelor specializate au licente foarte scumpe.

si gata cu off topic-urile  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ca anunti DUPA ce ai dat comanda... Luam si eu unul, si imparteam costurile de shipping... :)

Reiterez dorinta mea de a ajuta cu scanat, prelucrat, etc. Daca nu ai omul din Ploiesti disponibil, il fac eu in Sinaia. Printre clientii mei am si un birou de topografie, si astfel am acces la scule profesionale.

Dupa Pasti , posibil sa am drum prin Sinaia ....daca ajung si toate sforile se leaga , atunci iti pot lasa 2 zile manualu' daca mai vrei sa-l copiezi !  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uite ca a venit termenul anuntat, si prin amabilitatea domnului DJClaudiu, manualul a ajuns in mainile mele, din mainile mele pe sticla scannerului, si de pe sticla scannerului e gata sa treaca pe sticla voastra :D. Sau, mai probabil, pe TFT-ul vostru :D .

[Linkuri modificate]

http://rapidshare.com/files/226807225/Volvo_SV40.part1.rar

http://rapidshare.com/files/226816041/Volvo_SV40.part2.rar

TIP: Luati intai partea a 2-a, ca e mai mica, si dureaza mai putin pana rapidshare va da drumul din nou la download.

THANKS, Claudiu !!  8)

coveroai.jpg

[img width=800 height=292]http://img11.imageshack.us/img11/632/cover2gxk.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Astept berile.. ;) ...asta cine apreciaza importanta ... manualului .... !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mii de multumiri lu' djclaudiu pt amabilitate dar si lu' muadDib pt timpul "pierdut" la scaner.

Totusi asteptam dak se mai poate si nu fortam mana inca 10 downloadari k sa mai luam si altii, eu nu am mai apucat din el desi am incercat marti.

Inca odata mii de multumiri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mda, stoc epuizat :).

Cum facem sa il mai luam si altii?

Thanks,

Vlad

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pe ce site ?:P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stai ca mi-am facut Collector's account pe rapidshare si le urc din nou, de data asta fara limita de downloadari :D

Pe torrenti nu merita la cele free, decat la alea cu bodyguard la poarta... Si dupaia trebuiau date invitatii gramada, etc. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oki :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Multumin Mister  :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sunt sigur ca exista multe solutii mai bune ca rapidshare. Dar pana una alta, functioneaza. ::)

Thanks for your kind words, dar nu uitati de Claudiu. Pana la urma e cartea lui ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Urmand sfaturile lui dj claudiu,tocmai am achizitionat unul ca al lui de pe ebay,sunt curios cand si daca va veni, pe urma il trimit la ploiesti,poate il scaneaza cineva de acolo.....

Bineinteles ca l-am platit acum 2 luni si deja ma gandesc sa-mi caut altul! teapa....de la englez...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu sunt unul care ma voi prezenta cu berile de rigoare, ceva mai devreme la pitesti, nu stiu cand,dar voi ajunge si la sinaia in mod sigur!

Daca va spun ca de o juma de an vreau sa ajung la brasov, sa beau o bere cu un coleg de acolo... o sa ziceti ca sunt delasator, dar mai bine mai tarziu decat niciodata!

Share this post


Link to post
Share on other sites

A s dori sa stiu de unde pot optine un manual de reparati volvo s40 1.6 din 2006

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now