Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest eddie

vaaaaaaaaaaaaaaaaand!!!!

14 posts in this topic

de vanzare, volvo 440, 90 cp, benzina, 1600, 1996, rosu  inchis, stare relativ buna (trebuie desfundate injectoarele, suspensii spate), pret 2500 euro, fix, pana in data de 01.07.2009. daca nu, oretul va fi de 4000 euro incepand cu 15. 09.

0753090458 eddie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bafta la vanzare dar ce drastic esti.....de parca ne-ai face noua vreun rau.....cumparatorilor sau eventual cumparatori....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu mai astept. Daca tot iau, sa iau ceva de valoare, nu?  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

de vanzare, volvo 440, 90 cp, benzina, 1600, 1996, rosu  inchis, stare relativ buna (trebuie desfundate injectoarele, suspensii spate), pret 2500 euro, fix, pana in data de 01.07.2009. daca nu, oretul va fi de 4000 euro incepand cu 15. 09.

0753090458 eddie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stai, ca e 4.000 dupa 15.09 ....

Intre 01.07 si 15.09, adica in vacanta de vara, este inestimabila...

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu mai radeti de om, chiar daca anuntul suna bizar...

:-*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ha,ha,ha...scuze dar e amuzant...dupa 15 sept incep si scolile si probabil o da cu ceva scolari...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poate ca atunci se termina criza :D

Sau poate ca atunci se rezolva toate problemele si masina va fii impecabila .

Share this post


Link to post
Share on other sites

unul singur a priceput ce si cum. drept e ca si eu am scris tare aiurea anuntul ala, ca nu prea era inteligibil. in perioada de vacanta sunt plecat din tara, si nu mai are cine sa o vanda. vin cu niste bani, ii schimb amortizoare, directie, faruri, radiator de clima si alte alea, si de asta e pretul mai mare. e logic, nu? dar ca sa stie si moderatorii, puteti scoate anuntul, ca nu o mai dau pentru nimic in lume. prea imi e draga masina asta. sau cine stie, daca imi aduc alta mai noua?.... dar nici asa nu cred

Share this post


Link to post
Share on other sites

...puteti scoate anuntul, ca nu o mai dau pentru nimic in lume. prea imi e draga masina asta. sau cine stie, daca imi aduc alta mai noua?.... dar nici asa nu cred

Share this post


Link to post
Share on other sites

are dreptate matrixxx,nu mai rideti.rideti in hohote.eu am ajuns cu a mea la 2000 si tot nu se leaga nimic.poate a omului la un pret mare......

Share this post


Link to post
Share on other sites