Sign in to follow this  
Followers 0
Guest Kerék

Hi

14 posts in this topic

Sunt din Oradea, dar traiesc in Budapesta de mai mult de 19 ani. Am uitat mult limba romana, dar incerc :) Sorry for my pure language. Deci... Sunt membru clubului VOLVO 4XX din Ungaria si aztaz am gasit pagina voastra si am si facut registratia... Daca pot sa va ajut in orice, sau sunteti in Budapesta si va trebe un ajutor cautati-ma. Kerék

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut si bine ai venit printre noi!Eu plec la inceputul lunii intr-un tur de forta prin Europa,iar la intoarcere mi-am propus sa trec prin Budapesta si sa stau vreo 2 zile!Daca vrei sa ne intalnim(dupa 15-20 august) lasa un numar de telefon si vorbim!Eventual poti fii si ghid! ;D::) ::)::)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bun venit!

Cand ai timp, pune si ceva poze cu masinuta.  ;)

Daca ne poti ajuta cu un manual de utilizare sau ownersbook pentru 440/460 facelift in limba engleza, ne-ai ajuta foarte mult. Eu unul, caut de mai bine de un an. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut si bine ai venit printre noi!Eu plec la inceputul lunii intr-un tur de forta prin Europa,iar la intoarcere mi-am propus sa trec prin Budapesta si sa stau vreo 2 zile!Daca vrei sa ne intalnim(dupa 15-20 august) lasa un numar de telefon si vorbim!Eventual poti fii si ghid! ;D::) ::)::)

Bineinteles :) Im-i spui ce va intereseasa din oras, si mergem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bun venit!

Cand ai timp, pune si ceva poze cu masinuta.  ;)

Daca ne poti ajuta cu un manual de utilizare sau ownersbook pentru 440/460 facelift in limba engleza, ne-ai ajuta foarte mult. Eu unul, caut de mai bine de un an. :(

:( cere altceva... si eu caut maual pe limba engleza (am sperat ca aici am sa gasesc :)), dar numai Haynes este si numai pentru bani (aprox. 30 eur la noi). Si eu numai pe limba franceza am manual... si din pacate numai citeva cuvinte stiu pe aceasta limba :) Poze cu masina o gasesti in profilul meu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai venit . In sfirsit inca un posesor de 1,7i  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai venit . In sfirsit inca un posesor de 1,7i  :D

... cam departe de tine :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bun venit!

Traducere din franceza va ofer eu pt. orice doriti...  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai venit !!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai venit !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0