betty

Bukovel - Ucraina

12 posts in this topic

Salut! A fost careva in acesta statiune la ski si poate sa-mi dea ceva detalii? Am auzit ca e super statiunea din toate punctele de vedere si ca n-ar fi cu nimic mai prejos decat statiunile din Austria decat ca pret. Ma intereseaza mai ales daca ati mers cu masina si daca nu, ce alte mijloace de transport ati ales. Nu prea m-as incumeta cu masina pt ca ma astept sa aiba drumuri f proaste si baieti "de treaba" doritori sa te lase pieton.

Share this post


Link to post
Share on other sites

io zic sa nu te duci cu masina in ucraina ca e foarte probabil sa vii pe jos....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ieftin-ieftin, dar totusi, Ucraina  ???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Merci de raspunsuri, asa ma gandeam si eu, ca se poate sa vin pe jos. Totusi statiunea de review-urile sunt super bune.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Merci de raspunsuri, asa ma gandeam si eu, ca se poate sa vin pe jos. Totusi statiunea de review-urile sunt super bune.

Pai trebuie sa faca si ei putin marketing, nu?

marketing -> clienti cu masina -> masina de vanzare

Apropo, cica daca ai bani, si vb cu baietii de la hotel, ai sanse sa iti "rascumperi" jucaria  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, stiu. Mi-a povestit un avocat cum si-a recuperat un Audi Allroad cu 6000 de euro, in Bulgaria.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ce i asa rau in Ukraina asta ;D Cunosc pe cineva de acolo si pare foarte de treaba

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deci am vorbit cu persoana in cauza si a spus ca Bukovel este o zona de munte.Se poate schia si tot pachetu de iarna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mai ... eu fac afaceri cu ukraina si sunt ok. pana acum nu am venit pe jos acasa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tatal unui amic a cumparat un TANC in Ucraina, fara sa vrea. Cu acte! Evident, scrise de mana si cu tancul lasat in custodia lor pana il va ridica cu platforma ca avea ceva stricat  ;D ;D ;D

Am ras de am lesinat cand ne-a povestit dar omul era destul de afectat si pierduse o groaza de bani. Era acolo tot cu afaceri. Bine, asta acum aprox. 9 ani.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok ursule - am curatat  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok ursule - am curatat  :D

Sar'mana! :kiss2:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now