Sign in to follow this  
Followers 0
Guest Thomas

In sfarsit am Volvo

21 posts in this topic

Salutare tuturor posesorilor de Volvo.

Acum cateva luni bune, m-am inscris aici pentru informatii, cred ca ma cunoasteti.

Am reusit sa-mi cumpar un Volvo S40 T4. Este rulat cam 110.000 de km, masina este din anul 2000 si merge perfect, 200 de cai se infige demential. Am cumparat-o in aceasta vara am fost cu cineva in Suedia, mi-a placut si am luat-o. Masina a costat 3000 de euro are ITP toate taxele la zi, cu tot cu transport 3700. Eu zic ca nu este mult cat a facut. Singurul lucru cel mai am este sa o inscriu e cam mare a naiba. A si daca puteti sa-mi spuneti si mie de unde gasesc o bara pe fata, ca aici la valcea nu gasesc nimic de Volvo :(.

post-0-12877866816482_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumoasa!!! Bun venit si multi km fara probleme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut, felicitari pt. masina, s-o stapanesti si folosesti cu placere  ;D 110000 de km e nimic, de-abia acum incepe sa traga cum trebuie  ;) Cat despre bara fata, ai incercat la aia cu dezmembrarile dinspre horezu (cam 10-15 km de rm. valcea), nu stiu exact cum ii zice la localitate, am fost pe acolo dupa niste maruntisuri, n-aveau ce-mi trebuia mie dar aveau un s40 de 1.6 prin curte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai Venit !!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut, felicitari pt. masina, s-o stapanesti si folosesti cu placere  ;D 110000 de km e nimic, de-abia acum incepe sa traga cum trebuie  ;) Cat despre bara fata, ai incercat la aia cu dezmembrarile dinspre horezu (cam 10-15 km de rm. valcea), nu stiu exact cum ii zice la localitate, am fost pe acolo dupa niste maruntisuri, n-aveau ce-mi trebuia mie dar aveau un s40 de 1.6 prin curte.

Multumesc, am sa dau o fuga pe acolo sa ma uit, ca unde stau eu au facut astia drumul praf cu lucrarile lor, si cand m-am ferit de un panou din ala am ciobit bara pe dreapta si se vede foarte urat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Beton masinuta  ;D

Se vede ca fost ff ingrijita

Benzina nelimitata...!!!  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

La 2-3 zile daca merg des cu ea bag benzina imediat  ;D:D, totus pentru cati cai are consuma putin in weekend am scos mediu 8%  ;) . Nu am alergat-o ca sa vad cat se duce si nici n-am unde, ca de acasa pana la Rm. Valcea sunt decat 5 km si aia sunt facuti praf, ca au sapat astia sa faca pe dreaq sa-i ia. E ingrijita, singurul lucru ,trebuie sa cumpar o bara pe fata, am spus mai sus, ca am ciobit-o intr-o groapa cand am dat, ferindu-ma de panourile alora ca nu le aseaza bine pe strada si strada mai e si stramta am inceput sa urasc traseu asta :)). Ador masina asta:X

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai venit.

Mai are Biri inca un frate, de fapt un bunic si un frate  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai venit !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai venit in club!

Usor usor, creste si familia T4.

Poate te sun cand mai vin acasa la Valcea sa ne intalnim ...

Succes cu jucaria!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Felicitari! O masina super frumoasa(imi place in rosu ;)) si performanta!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai venit! sa stii ca maschinen a ta e o bestie ascunsa sub o infatisare migniona! sa faci multe sute de km cu ea fara evenimente!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Va multumesc mult tuturor si voi sa faceti multi km fara nicio problema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bun venit in club si sa te bucuri de bijuterie !

Foarte frumoasa si foarte bine intretinuta! Felicitari pentru achizitie!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bun venit in club si sa te bucuri de bijuterie !

Foarte frumoasa si foarte bine intretinuta! Felicitari pentru achizitie!

Multumesc mult!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0