Guest

Idei cu gust de ........TAURINA

193 posts in this topic

Aici ... voi posta ideile mele crete ... spontane , si pline de viata , in legatura cu plecari la plimbare.

Sambata trecuta se pusese o pata ....dar danette mare gospodina a scos-o ...pata ...si ne-am limitat doar la scoica .....scoica land din mamaia nu va ganditi la scoica gospodinei , ca se supara si nu mai face cinste de ziua ei  :P .

Acu ...se puse o alta pata .....sper ca sarbatorita fiind , scumpa mea danette sa nu se mai apuce de spalat ; deci ....pata:

Cum ar fi ...daca in perioada asta de lipsa bani .....ne-am strange si noi cativa amatori de plimbari ....ne-am inghesui in mai putine masini si am da o fuga pana la Belgrad ?......Doamne ce mi-ar mai place sa fac drumetii d'astea pe nepusa masa ,.....asa mai fara bani ...cum faceam toti(poate) cand eram pustani .

Ce mi-ar place sa ajung samabata pe dimineata - ziua acolo .... sa imi rup picioarele de cat ma plimb .....sa vina seara si sa ne bagam toti intr-o camera ieftina , unde sa dormim claie peste gramada ...sa ne trezim duminica din betie ...sa mai dam 1 tura mica si sa plecam spre casa .... oare o fi asa de rau ?.....daca mai scapam si noi de stres ?

Oare sunt singurul cu idei dastea ?.....tomytza ...matrix...iulirx .....ramonel , astept sprijin din partea voastra ....daca nu ....sunt condamnat sa ma duc in oldies .  ;)

Astept parerile voastre ...repede ...cat mai repede . ;);D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iar ma invinovatesti,bre, pe mine??? Acum chiar ca ai facut-o!!! Toata lumea o sa stie ca eu stric toate planurile! Sta sa vezi ce ti-o fac eu diseara! Te-ai lins de Red-Bull!  :D :D :D

In legatura cu ideea, ta, eu zic iar pas...stii tu: sotul, copiii, cainele, pisica, porcusorul si soricelul ;) Asa ca...next time ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vezi ca iar ai uitat sa piepteni camila.

...si pune-ti si tu o pernutza sub popou, ca nu te recunoaste omu' cand se uita pe geam ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Offf...stiam eu ca am uitat de cineva. Mersi, mersi  :77: :77: :77:

Si...cine vrea sa ma vada, ma vede  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si pentru cine nu te vede, exista RCA ;D

Hai ca ne acuza acu' Danyxu' de "polutzia" topicului ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

deci .....va las aici si deschid altu' ?.....vad ca va place la mine ....am sa te invit mai des ...danette  :P  , la subiect sau redbull-u la fiecare off  :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai eu, bre??? Eu am vb la subiect! Iar dai vina pe mine??? Offf...barbatii astia!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Noi parca vorbiram de Cape Town si Auckland, Danyx  ;D ...si tu vii acum cu Belgrad?  ::)

Acum serios...ori de cate ori imi sta in putinta,eu ma bag la iesiri din astea. Si pun si masina la bataie, dar cu o singura conditie: sa stiu cu un pic de timp inainte ca sa cer la leasing hartie din aia ca-mi da voie sa ies cu ea din tara...Atat...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu sustin ideea. dar mai mult prefer sa mergem la istambul.

1. k nu am fost niciodata in Istambul

2. k e mai aproape decat Budapesta.

P.S.: Fiind democratie, majoritatea decide.

Deci ma bag.   ;D ;D ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Suna tentant poate pentru cei care au timp liber mult la dispozitie. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si eu as merge la Istanbul - tot pentru ca nu l-am vazut inca.

post-495-12877869515866_thumb.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si eu as merge la Istanbul - tot pentru ca nu l-am vazut inca.

Si pe mine ma bate de vreo luna gandul la o plimbare in Istambul.Poate iese ceva pana la urma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

daca vin, da.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca nu vi diseara ......te sun io  ;)

Dar......cum bre de nu vi ?....tocmai diseara cand vine danette in fustita aranjata ...dichisita .....tre' sa ne pupe pe toti doar se sarbatoreste fata ....unde mai pui ca cica face si risipa de fluide   ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

pe mine nu m-a pupat niciodata...asa ca sint suparat pe ea (dar ea nu banuie)  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mai baieti, nici nu vazusem ce ati scris voi pe aici... :D Se pare ca i-am citit gandul lui Danyx cu fustita ;D

Matrixxx, ti s-a indeplinit dorinta: ne-am pupat aseara ;)

Cum ramane cu Istambulul?

Share this post


Link to post
Share on other sites

:-*  In sfarsit, da - dar tot eu a trebuit sa te pup, ca tu...slabe sanse. Sint mai buni ceilalti, stiu, mai ales cei care beau taurina  ;)

Saptamina asta eu nu pot merge, asa ca doresc drum intins celor care vor iesi din rutina !

:-*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Se pare ca i-am citit gandul lui Danyx cu fustita ;D

asa IE ..... ai dreptul sa il ghicesti pe urmatorul  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

:-*  In sfarsit, da - dar tot eu a trebuit sa te pup, ca tu...slabe sanse. Sint mai buni ceilalti, stiu, mai ales cei care beau taurina  ;)

:-*

Eee...cineva trebuie sa aiba initiativa,nu? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

mda...mda...

Share this post


Link to post
Share on other sites

IulirRX....kitra...laura ...ramonel ...vlp ...musashi....tomytza ....matrix ....& altii .... ne urnim si noi ....ca iaca e vineri .....laura vrea in UE .....io zic ca are dreptate .....voi ?

uitasem ...danette ... ?  :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu nu pot ajunge in turcia pentru ca m-am uitat aseara si am pasaportul expirat de 3 luni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now