Guest

Idei cu gust de ........TAURINA

193 posts in this topic

Propunere ..... sambata 14 Noiembrie cine nu are planuri pt noapte, este invitat la o adunare locala , continuata cu o seara plina de voie buna, caterinca, dans,  distractie si multe poze  in clubul Oldies,... mai multe detalii AICI  , seara continuata cu o shaorma numai pt gurmanzii de noapte  ;D

Intrarea este 20 de lei , indiferent de ce se afla intre picioare, atmosfera este super OK si  muzica cu amintiri  ;) , iar atractia serii va fi dansul dragostei dintre danyx si danette  ;D ....daca iar da teapa danette ..... dansez singur si tot atractia serii va fi .  ;D

De rezervaare si asezarea la masa se ocupa Laura, asa ca ...telefonati , dati PM sau buzz cu incredere .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Draga Danyx, sunt mai mult decat sigura ca dansul dintre noi doi nu ar atrage chiar atat de mult privirile celor din jur. De asemenea, mai sunt sigura si am si incredere ca te descurci multtt mai bine decat mine sa dansezi pe muzica 'oldies' :D

In consecinta, te voi lasa si de data aceasta pe tine sa te bucuri de toata atentia si admiratia celor din jur ;), timp in care eu voi sta cuminte acasa, asteptind...sa se faca dimineata sa merg la curs :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danette mai lov..... ideea nu era sa atragem atentia .... dar daca tu vrei , putem fi discreti ....foarte discreti  ;) , iar in ce priveste dansul daca nu iti place muzica "oldies", putem dansa pe melodia nascuta din inimile noastre  ;D ,  acel cantec universal al dragostei . Dar ....dupa cum bine ai spus ....putem astepta impreuna dimineata sau .... putem fi surprinsi de cat de repede a venit dimineata.....cum vrei tu mai lov  :-*;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

WHAT THE FUCK !? Au bagat astia ceva in redbull ?!

Hormonel, baushi taurina nefiltrata ?! :)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai vezi ca zaharu' fermenteaza bre... vrei sa-tzi manance ficatzii ?! ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cred c-au uitat astia in reclama si pe cutie sa mentioneze:' Red-Bull-ul dauneaza grav sanatatii!!!'

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ba din contra .....scrie pe cutie ca are si vitamine ....6 la numar  :P

Deci ?....ce zici de sambata ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

N-am vazut ca scrie asta...dar sigur o sa citesc diseara pe cutia pe care ai sa mi-o dai, nu???

Si sambata...nu se poate  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

In public, in fata tuturor! Nu asa ne-a fost intelegerea????? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

In public, in fata tuturor! Nu asa ne-a fost intelegerea????? ;)

Super .....deci vi in oldies  ;)

V-am spus io baieti ...... atractia serii vom fi . ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pt. mine nu-i problema ...te astept oricat ....dar am pus oamenii pe jar acum ....asa ca trebuie  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stai linistit din punctul asta de vedere...sunt sigur ca toti asteapta sa vada dansul TAU! :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

pe al meu l-au vazut draga  ca is la a 2-a abatere in oldies .....dar pt dansul nostru presimt o paarticipare mai mare ca la nationala 2009  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haidi bre clodet... vino si  matale, promit sa tin scoru' la calcaturi

Share this post


Link to post
Share on other sites

N-am cum, mai baieti...inca 2 saptamani nu-mi permit sa lipsesc noaptea  :D;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asa este, nu-mi permit  ;D

De curand, cineva m-a invatat ca trebuie sa-mi prioritizez activitatile ca sa nu mai fie asa dezordine...asta si fac acum. Pun in practica ce-am invatat ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Noi intelegem ca dragostea-i mare intre voi dar aici este un subiect de interes national.

Intrati voi frumusel pe YM si chat-uti pana v-or durea degetele, nu va mai spalati rufele in public  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am vrut sa le zic eu, insa tin prea mult la ei  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nenea Maurice ...... e cu gust de ...TAURINA .....daca nu iti  place ..... nu fi gica contra  :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

io ma tot intreb cind voi vedea de la danyx un mesaj de genul asta :

"din motive de sanatate si vinatai ma retrag temporar din forum pina fac copiii 15 ani"

vine, vineeee, primavara.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now