rechi

intalnire volvo constanta

179 posts in this topic

Cum facem ca sa facem si noi astia mai noi rost de niste stickere ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

va rog pentru data viitoare sa-mi desenati si mie o harta, oricum atunci am sa iau si niste nr. de telefoane  :help:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  in primul rand doresc sa multumesc celor care au raspuns invitatiei de a participa la aceasta prima intalnire a posesorilor de volvo din constanta. cum era de asteptat am avut deosebita placere de a cunoaste persoane deosebite, deschise dialogului, iubitori ai acestei marci (VOLVO), pregatiti sa sara in ajutorul unui prieten care ar avea nevoie.

  da, vremea intr-adevar a tinut cu noi, soarele ne-a incalzit si lasat sa ne spunem istorioarele, unele placute altele mai putin placute, iar pe inserat briza marii ne-a adus aminte ca mai trebuie sa mergem si pe acasa.

  sandu sincer imi pare rau pentru tine poate ca data viitoare te vom avea printre noi. in acest sens, facand referire la propunerea lui leonard, sfatuiesc pe toata lumea sa isi completeze profilul lasand un numar de telefon la care poate fi contactat. astfel fiecare ar putea introduce in memoria telefonului propriu, numarul de telefon al prietenilor de pe forum evitandu-se situatia in care a ajuns sandu.

  referitor la frecventa intalnirilor, s-a stabilit ca acestea sa aiba loc din doua in doua saptamani insa datorita faptului ca atat eu cat si georges la inceputul lunii decembrie vom pleca din tara, am hotarat azi ca urmatoarea intalnire sa fie sambata viitoare, pentru ca noi -- rechi si georges -- sa va mai vedem inca o data pe acest an in cadrul unei intalniri.

  locul de intalnire s-a stabilit a fi parcarea de la Acqua Magic sambata la ora 15.00

  mutumesc inca o data pentru prezenta si sper ca data viitoare sa fim mai multi, poate cei care nu au putut veni saptamana aceasta vor veni saptamana viitoare ingrosand astfel randurile. va asteptam. :3some:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne-am intalnit in parcarea de la city mall dar fiindca era foarte aglomerat am plecat in mamaia, in parcarea de la aqua magic. am asteptat circa 20 minute peste ora stabilita. poate data viitoare...

am discutat si acest subiect, locatia , la intalnire dar orice idee buna este binevenita! eu as zice sa ne intalnim intr-un loc in care putem sta si cu piciarele sub o masa, ca de acum incolo va fi tot mai frig.

bafta!

da george nu e o idee rea, in felul asta facem si o caravana pana la locatia unde putem sta si cu picioarele sub o masa. :salut:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut,a fost bine pt prima intalnire,data viitoare va sun sau ma sunati cand ajungeti sa-mi spuneti daca e sau nu garda pe drum,stiti doar ca circul sub acoperire ;D:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut,a fost bine pt prima intalnire,data viitoare va sun sau ma sunati cand ajungeti sa-mi spuneti daca e sau nu garda pe drum,stiti doar ca circul sub acoperire ;D:D

completeaza-ti profilul cu numarul tau de telefon. stai linistit te acoperim noi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

la lula ptr. capitala, cta este  centrum vlv

Sa ne traduci si noua ca nu ne-am prins. ???

Misto intalnire, saptamana viitoare plecam in Austria, sa sarbatorim zua nationala  ;), dar o sa incercam sa ajungem si noi prin zona, mai ales acum cand drumul Buc-Cta este super si liber.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut!

Asa cum stiti, cei care ati fost la intalnirea de la Constanta, am facut un filmulet cu telefonul. Avand insa extensia .3pg, nu ma lasa sa il postez aici. Poate administratorii site-ului au o solutie pentru asta. Sau daca stiti voi vreun program care transforma .3pg in fisiere cu extensie acceptata aici, va rog sa-mi spuneti.

Intalnirea a fost super si sa speram ca cele care vor urma vor fi din ce in ce mai faine!

La mai multe si mai frumoase!

;)

P.S. Scuze pentru intarzierea incercarii postarii filmuletului, insa sambata dupa intalnirea noastra, am fost intr-o vizita care s-a lasat cu degustari de vinuri vechi si coniace de 30 si 50 de ani vechime, asa ca, va cam dati seama in ce forma "de zile mari" am fost ieri... ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Merci pentru link.

De convertit, l-am convertit, insa nu pot sa-l postez. Am incercat pana acum de cinci ori!!!...Poate ma ajuta administratorii site-ului.

(Mesajele de eroare au fost: "Sesiunea ta s-a terminat in timp ce scriai mesajul/raspunsul.", "Nu ai scris nimic la titlu." (?!), "Nu ai scris nimic in rubrica de mesaj." - sau cam asa ceva....)

???

Share this post


Link to post
Share on other sites

E prea mare ! Fa-l si tu sub 1MB sau pune-l pe youtube si pune link la el !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mda...Are 18,9MB.

Cred ca o sa folosesc varianta cu youtube.....

Merci....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Filmuletul il gasiti pe youtube.com, la linkul de mai jos.

Enjoy!

;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

frumos filmulet, bravo.

eu incerc sa mai conving posesori de volvo sa vina la intalniri. chiar si la urmatoarea de sambata 28.11.09. poate reusim sa ne strangem mai multi.

sper ca vremea va tine cu noi si cati mai multi vor fi prezenti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am sa imi cer scuze de offtopic si de insistenta dar :

Ca toata lumea sa va admire efortul si entuziasmul de a va intalni , impreuna cu masinile voastre , am sa va rog ca pozele pe care le-ati facut la intalnire sa le urcati pe "picasa" si sa imi trimite-ti link-ul albumului pe PM(mesaj personal) ,

pt a le putea adauga eu , la galeria foto a clubului volvo

Va multumesc ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vin si eu sambata! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

eu si george vom fi prezenti :3some::smileinbox: :smileinbox:

Am sa imi cer scuze de offtopic si de insistenta dar :

Ca toata lumea sa va admire efortul si entuziasmul de a va intalni , impreuna cu masinile voastre , am sa va rog ca pozele pe care le-ati facut la intalnire sa le urcati pe "picasa" si sa imi trimite-ti link-ul albumului pe PM(mesaj personal) ,

pt a le putea adauga eu , la galeria foto a clubului volvo

Va multumesc ;)

o sa le postam in acelasi timp si pe cele de sambata

Share this post


Link to post
Share on other sites

daca nu se intampla vreo catastrofa am sa vin si eu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now