rechi

intalnire volvo constanta

179 posts in this topic

eu nu o sa reusesc sa ajung azi...sarbatoresc un Andrei...voiaj usor celor doi...sa ne vedem cu bine la anu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

salutare,

din pacate sambata asta ne-am strans mai putini, 8 la numar cu toate eforturile lui florin de a invita cat mai multi posesori de volvo constanteni la intalnirea noastra.  din toate biletzelele lasate de noi prin portierele masinilor am avut doar un succes, Remus cu S40 -ul alb.

urmatoarea intalnire s-a stabilit peste doua saptamani, 12.12.2009 la ora 15.00 in parcarea de la aqua magic. incercam sa  mentinem aceste detalii ( zi a saptamanii, ora si locatie ) pentru a intra intr-o rutina.

bafta!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si FETELEEEEEEE ?? UNDE SUNT FETELEEEEEE ?  ::)

Share this post


Link to post
Share on other sites

care FETE, ale noastre ?!? Unele se gandesc la un club al posesoarelor posesorilor de Volvo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si uite-asa unii dintre noi incep sa se marite in loc sa se insoare cu nevasta lor ;D ;D ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Unele se gandesc la un club al posesoarelor posesorilor de Volvo"

N-am putut sa pun "" la posesoare, era in zona...

Share this post


Link to post
Share on other sites

salutare prieteni

acum am ajuns si eu acasa dintr-o mica plimbare afara din oras.

dar sa Revenim la ale noastre. doresc sa multumesc celor care au fost prezenti la a doua intalnire a posesorilor de volvo din constanta, ideilor dezbatute si mai ales celor 3 noi membri care s-au alaturat grupului nostru -- remus, sandu si liviu coman --. sincer imi pare nespus de rau ca nu am incercat sa luam initiativa, eu si  georges, de a realiza aceste intalniri ceva mai devreme, poate ca in momentul de fata eram mult mai numerosi. in prezent sunt bucuros ca am reusit per total sa ne cunoastem 14 posesori de volvo di constanta si am convingerea ca pe viitor numarul nostru va fi din ce in ce mai mare.

ca o promisiune pe care o fac in fata voastra este ca atunci cand timpul imi va permite voi urmari activitatea grupului, iar cand ma voi intoarce voi fi mai activ decat acum.

pe final va spun JOS PALARIA.

salutare,

din pacate sambata asta ne-am strans mai putini, 8 la numar cu toate eforturile lui florin de a invita cat mai multi posesori de volvo constanteni la intalnirea noastra.  din toate biletzelele lasate de noi prin portierele masinilor am avut doar un succes, Remus cu S40 -ul alb.

urmatoarea intalnire s-a stabilit peste doua saptamani, 12.12.2009 la ora 15.00 in parcarea de la aqua magic. incercam sa   mentinem aceste detalii ( zi a saptamanii, ora si locatie ) pentru a intra intr-o rutina.

bafta!

georges nu fi suparat, solutia pe care am incercat-o poate ca nu a fost atat de buna, sau poate ca timpul a fost mult prea scurt. acum ma gandesc ca daca respectivul mesaj -- invitatie -- era tiparit pe un fundal reprezentand sigla volvo --eventual color--, poate ca acesta ar fi atras atentia mai mult si poate ca nu ar fi fost perceput ca un anunt obisnuit pe care multi nici nu l-au luat in seama. asa cum am scris si mai sus, sunt convins ca pe viitor la aceste intruniri se vor naste idei mai bune de a atrage cati mai multi posesori de volvo in cadrul grupului, iar atunci cand vom reveni numarul nostru va fi cu mult mai mare decat 14.

Si FETELEEEEEEE ?? UNDE SUNT FETELEEEEEE ?  ::)

vor veni stai linistit. am vazut foarte multe la volan, cu unele chiar am stat de vorba in parcarea de la universitatea ovidius. ma voi gandi la o strategie de a le atrage pe viitor printre noi :3some:.

acum incerc sa postez cateva fotografii de la intrunire.CLICK

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deci, se tine in fiecare saptamina intilnirea voastra, sa tragem o fuga si citiva din Bucuresti, sa iasa poza mai lata, cu mai multe masini in cadru ?  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

    Am hotarat sa o tinem o data la 2 sapamani. Urmatoarea va fi pe 12 Decembrie, pe urma ne mai gandim, ca o sa pice intre sarbatori. Oricine este binevenit.

    Intalnire in parcarea Aqua Magic in Mamaia, ora 15:00.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baietii!  Sambata va facem si noi o vizita, asa mai multi, de la Bucuresti. O sa il sun pe Rechi maine dimineatza.

Mergem la scoica sa mancam ceva [impreuna cu voi desigur].

RUGAMINTE!    v-om fi destul de multi [ noi suntem in jur de 10 + voi ] si am cam avea nevoie de rezervare.

Puteti sa faceti si voi o rezervare???

Share this post


Link to post
Share on other sites

si luati aparatele de fotografiat cu voi, vreau sa vad niste poze superbe dupa intilnirea asta  :-*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rechi si Georges sunt plecati pe mare. Altcineva sa sune sau sa dea o fuga sa faca o rezervare.

Te refereai la Scoica Land, nu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai ..... daca vreti voi ....putem merge si la o altfel de "scoica" ....matrix ai cuvantul  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu stiu exact cum se numeste, e la iesirea din Mamaia spre Navodari. Imediat dupa bariera aia pe partea stanga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ala e. Scoica Land.

  Ne intalnim ca de obicei in spatele la Aquamagic la ora 15:00 (in jur de) si plecam impreuna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cam asa noi cred ca o sa ajungem in jur de 2 jumate k la 12 ne intalnim la km 19 pe autostrada, fi facem 2 ore 2 ore jumate. daca nu ne gasim vb la telefoane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Atunci promit ca o sa vin cel putin eu mai devreme un pic sa va astept.  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu de fiecare data cand am fost la Scoica am fost in Constanta, spre Mamaia.

Scoica Land in Mamaia spre Navodari nu stiu ... e acelasi lucru? Same food?

Share this post


Link to post
Share on other sites

    Mai exista o pizzerie care se numeste La Scoica, dar nu este in Mamaia, este in Constanta, deci vorbom despre acelasi lucru.

    Ramane asa atunci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now