rechi

intalnire volvo constanta

179 posts in this topic

salut prieteni

    deschid acest nou subiect in ideea ca poate voi fi auzit de numerosii posesori de volvo din constanta pentru a stabili o intalnire in care sa  ne cunoastem si sa discutam subiecte despre masinile noastre, probleme inatlnite si solutii aplicate pentru inlaturarea lor.

    propun ca un start al acestor intalniri sa fie sambata 21.11.09 ora 15.00 in parcarea de la city mall constanta.

    cu speranta ca o sa raspundeti cati mai multi invitatiei astept opiniile voastre, legate de locatie respectiv ora de intalnire, in scris pe forum sau la telefon 0757214566 -- 0731522484.

cu respect rechi

Share this post


Link to post
Share on other sites

salut florin !

buna initiativa ta, dupa cate volvo-uri intalnesc prin constanta este si pacat sa nu avem si noi o intalnire saptamanala. eu sunt de acord cu locul, ziua si ora propuse de tine; poate reusim sa ne strangem cativa si sa formam usor-usor o comunitate VOLVO la malul mari.

ramane sa ne vedem sambata la 15.00.

bafta !

george

Share this post


Link to post
Share on other sites

cind reusiti sa o faceti cit-de-cit periodica, vom veni si de la Bucuresti citiva, pentru poze si o briza de apa sarata  :-*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sper să pot ajunge ÅŸi eu.Nu promit nimic dar o să mă străduiesc. Felicitările mele pentru idee!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu cu mare placere o sa fiu acolo. O sa il aduc si pe Gorea, care bineinteles ca ii este lene sa faca un user pe forum:)).

Ne intalnim si vorbim. O sa fim 4 cel putin. e bine de inceput.

Bft la toti si ne vedem.

Cristi

Share this post


Link to post
Share on other sites

     

Sper să pot ajunge ÅŸi eu.Nu promit nimic dar o să mă străduiesc. Felicitările mele pentru idee!

   suntem multi in oras si ar fi bine sa ne cunoastem asemeni celor din bucuresti care au dat startul. respectul meu fata de ei. cel mai greu e sa initiem aceste intalniri pt ca apoi acestea sa devina o rutina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

cind reusiti sa o faceti cit-de-cit periodica, vom veni si de la Bucuresti citiva, pentru poze si o briza de apa sarata  :-*

speram sa fim cati mai multi la fiecare intrunire. acum este prematur sa putem afirma ca acestea vor fi saptamanal, lunar sau cine stie ce interval. acesta trebuie ca in orce democratie sa se supuna la vot. ideal ar fi sa reusim asemeni voua in bucuresti.

o sa fim bucurosi si de prezenta voastra la malul marii.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu cu mare placere o sa fiu acolo. O sa il aduc si pe Gorea, care bineinteles ca ii este lene sa faca un user pe forum:)).

Ne intalnim si vorbim. O sa fim 4 cel putin. e bine de inceput.

Bft la toti si ne vedem.

Cristi

ti-am trimis o invitatie printr-un e-mail. eram sigur ca o sa vii tu si gorea. sper sa il convingerm sa se inscrie pe forum. ne vedem sambata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am vazut pe mail, o sa il  sun sa ii spun sa fie pregatit sambata. o sa fie destul de calumea pentru mine pentru ca eu am vazut prima data masina mea expusa la City Park pe terasa, asa m-am indragostit de ea.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Done!

Ai primit un mail...

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asta e de bine, inseamna ca o sa fim mai multi de 4 :P

Cine a primit mail ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asta e de bine, inseamna ca o sa fim mai multi de 4 :P

Cine a primit mail ?

am trimis la toti prietenii din constanta, medgidia, navodari si ovidiu care care si-au facut cunoscuta adresa de mail sau un nr de telefon. acum ramane de vazut cati vor raspunde invitatiei.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Done!

Ai primit un mail...

:)

Eu la Shogun ma refeream, nu inteleg ce vrea sa zica; ai primit un mail... in fine.

Moaah, da te-ai inplicat, nu gluma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mai baieti, sa nu uitati aparatele foto acasa, vrem si noi poze .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cum zice Bogdan, mai ales ca numai asa la aruncarea unui ochi pe aici prin topic vad 2 x S40 R-Design ( bine pe al lui Rechi il stiu )  in Constanta si mai sunt si in club. . .    Asteptam POZE.

:bounce:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vin si eu sambata, baieti! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vin si eu,cu toate ca am actele expirate,,stau in apropiere sper sa nu ma opreasca garda  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Va multumesc pt invitatie,dar eu sunt mai mult la bucuresti in aceasta perioada a anului.Daca o sa am drum prin cta cand va fi vreo intalnire voi trece pe acolo(am fost we trecut,daca stiam mai amanam cu un we plecarea  :-[)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si nu uitati sa mancati o pizza DE-AIA XXXXXXL si pentru noi !

Intalnire placuta si vrem pozeeeeeee !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

sper sa ajung si eu dar ramane de vazut pt ca joi o sa fiu tatic si daca ma trezesc din mahmureala vin.totusi eu sper sa ajung.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Felicitari!Sa-ti traiasca o mie de ani!!!!Ce e?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Va multumesc pt invitatie,dar eu sunt mai mult la bucuresti in aceasta perioada a anului.Daca o sa am drum prin cta cand va fi vreo intalnire voi trece pe acolo(am fost we trecut,daca stiam mai amanam cu un we plecarea  :-[)

speram ca la urmatoarea vei fi prezent.

Asta e de bine, inseamna ca o sa fim mai multi de 4 :P

Cine a primit mail ?

:toothy1::3some::sunny::sign4::thumbsup2: :yahoo:

cristi am reusit sa il contactez pe prietenul tau gorea (c30) si a confirmat ca o sa fie prezent sambata la ora 15.00

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now