strikeman

geamul din oglinda

15 posts in this topic

salut!

Am nevoie doar de geamul din oglinda stanga pt s40  2003 , mi-a cazut pe DN in mers la 15km/h...a ras tot neamu de mine dar nu mai conteaza.. care aveti platesc nu vreau moca!

Share this post


Link to post
Share on other sites

si eu l-am pierdut iarna trecuta pe cel de pe dreapta, l-am pus pe moment de la geamgerie cu 10 ron, asa ca daca stie cineva de unde se cumpara/ bucata vreu si eu pret.

In caz ca se cumpara set poate impart costurile cu strikeman.

tibi

Share this post


Link to post
Share on other sites

lol man ...nu a sarit nimeni ..sa ma ajute...dar o sa vedem care o tipe ca nu mai are oglinda stanga...hahahahah care o sa fie norocosul.!!????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Se pare ca nu a tipat nimeni......normal am cumparat una noua de la alex..120 ron noua cu incalzire in ea.....dar TIP EU IARASI ......cum e posibil sa cada si cealalta oglinda in aceasi faza si situatie dar in alta locatie????? sunt eu nebun sau am fost sabotat?????

nu pot sa cred asa ceva ca in 3 saptamani sa-mi cada ambele oglinzi.. (DEZLIPEASCA)

Acum sa revin ....am inteles ca oglinda stanga nu ati avut ...da' dreapta aveti? doar geamul vreau..cu incalzire...HAI UN PIC DE MOBILIZARE VA ROG

MULTUMESC ANTICIPAT.

P.S

NU MAI RADETI ....CA MIE IMI VINE SA PLANG....NU MA ASTEPTAM LA ASA CEVA DE LA VOLVO..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sigur nu-ti trage cineva de ele noaptea prin parcare?

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu-mi vine sa cred ce citesc : cum sa-ti cada oglinzile in timp ce mergi ?!... Nashpa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ca sa fiu inteles mai bine...a cazut doar geamul din suportul care se prinde de motoras....

concluzie..incalzirea si vibratiile difuzoarelor..parerea mea...

Dar am gasit solutia miraculoasa...se numeste POXIPOL

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cat de bine iti sta lipita cu poxipol?Crezi ca merge mai bine cu silicon universal de la bison?Sau alte pareri?Ca sta sa ii cada sticla de la octavia unei prietene si ma gadeam sa i-o iau inainte si sa o dezlipesc,curat si lipesc la loc ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cred ca e mai bun un adeziv care ramane flexibil...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cum ar fi ceva siliconic, poxipolul se face ciment cand se intareste, de la vibratii sigur se desprinde.

Share this post


Link to post
Share on other sites

off topic:

daca vrea cineva o oglinda de s60 dreapta, FARA geam (e spart), o dau gratis.

- e cu incalzire, rabatabila, in culoarea masinii mele (vezi avatar) si functioneaza perfect.

am mai scris asta pe undeva , dar am uitat unde...

contact pe mail iulirx@gmail.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

pai pana la urma e bun si cimentu'...daca sta acolo si nu mai cade...problema e alta...alex nu poate sa imi faca rost de oglinda stanga....asa ca trebuie sa apelez tot la voi...Care aveti din dezmembrari??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vezi pe dezmembrari.ro poate gasesti complete ST+DR ,sau pe eBay...ghinion curat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now