Sign in to follow this  
Followers 0
sfc

Problema de matematica !?

89 posts in this topic

off: Deja iulirx ai probleme , pe langa femei, si cu Ardealul, daca mai continui mult probabil ca toate problemele tale o sa se restranga asupra unei singure persoane....  >:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

o alta problema pe care sper sa o rezolvati :

eu fumez  tigara pe ora .....daca beau si redbull fumez 3 , avand in vedere ca mi-am crosetat neuronii cu problemele voastre , de nervi am mai adaugat o tigara .

Dimineatza aveam pachetul plin acum mai am 4 tigari....deci la tigarile fumate ...cate redbull tre sa primesc de la voi ?

;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

daca vad aia de pe forumurile bmw ce scriem noi p-aci o sa zica : nu va luati volvo, timpeste !

Unde e multa inteligenta e si multa prostie  ;D

Eu mi-s ardelean dar nu ma supar pe Iulrix ca inca nu m-am prins ce a vrut sa zica  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dany vezi ca au zis aia intr-o seara pe otv ca redbullu' e mai rau decat cuburile knorr. ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

@parola

"Eu mi-s ardelean dar nu ma supar pe Iulrix ca inca nu m-am prins ce a vrut sa zica"

Sunt convinsa ca nici el nu stie  ;)

@irina_f

Nu te mai necaji din cauza lui iurix, invata sa ignori ce scrie. Sunt 100% convinsa ca n-are nimic cu tine personal, el are cu aproape toata lumea.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@betty :  :D pai acuma sunt in proces de imunizare... dar dureaza putin, mai ales ca virusul isi tot modifica tulpina :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

@irina_f

O sa atace pe cei cu S40 2.0 model 2006 dupa ce te obisnuiesti pe partea cu femeile si cu ardealul :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

n-am nimic nici cu ardealul, nici cu femeile !

ce-aveti nenica cu mine?

adica cu femeile parca,  parca as mai avea ceva, dar ardealul e deja cucerit, e-al nostru .

nu stiu de ce vreti sa ma-ntelegeti cind nici io nu stiu ce vreau !  ::);D;):D

Share this post


Link to post
Share on other sites

la problema cu foarfeca :

iar e simplu! viteza limita in univers este viteza luminii in vid. DAR: aceasta se refera la MATERIE!

punctul de umbra nu este material, CI GEOMETRIC, deci el se poate misca cum vrea pana lui !

(binenteles, cu exceptia ardealului)

Conform modelului LCDM (Lambda-Cold-Dark-Matter) exista ceva care se deplaseaza cu v>c.  ;D

  Galaxiile îndepărtate se distanÅ£eza de noi mai repede decât lumina! Asa ca "pana lui" nu e chiar a lui Robin Hood!

Share this post


Link to post
Share on other sites

si cum am primit noi informatia asta ?

ca m-apuc acu sa fac si io un model !

Share this post


Link to post
Share on other sites

astia de la cern au descoperit o particula subatomica care, zic ei, merge mai repede decit lunima. cica aceasta particula are un timp de viata T. au observat-o la X si dupa un timp la Y, si cum ea ar fi trebuit sa nu mai fie au dedus ca merge mai repede...

acu sint si io curios : cum stiau ca e aceeasi ? au vopsit-o verde ?

de ce sint siguri ca traieste numai T si nu mai mult ?

pot sa-ti spun ca au facut si ei un model....

nici nu banui cita lume isi ia doctorate pe timpenii

Share this post


Link to post
Share on other sites

@iurix

Tu cate personalitati ai? Nu vreau un raspuns exact, cel mai probabil nici tu nu stii si in plus cred ca ai cateva personalitati in plina dezvoltare. Ma refer la personalitatile de esti sigur si care sunt complet dezvoltate.

Ps 1: Sper sa nu te superi pe mine, azi sunt destul de bine dispusa.  ;)

Ps 2: 1/infinit nu este egal cu zero, tinde la zero. Problema era rezolvata demult, v-ati abatut rau de la subiect asa ca mi-am permis inca un offtopic in care sa la leg de iurix  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai...no eu mi`s ardelean si oricum nu inteleg ce merge mai repede de 100km/h. Poate fi rosu...verde... Daca e cal, e bun! Da` umbla zvonul ca particula aia e americanca, ca au gasit-o la Tevatron. Deci nu are fustita de europeanca!!! Are cizme de cawboy si de aia alearga asa repede....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pe iulirx, ori il acceptati asa cum este, ori, nu va mai deranjati.

P.S.

O alta problema:

Intr-un cos, sunt 3 mere. Cum se impart la 3 persoane in mod egal, astfel incat sa ramana un mar in cos?

Sa nu spuneti ca nu se poate ca, trecem la proba practica!

Share this post


Link to post
Share on other sites

P.S.

O alta problema:

Intr-un cos, sunt 3 mere. Cum se impart la 3 persoane in mod egal, astfel incat sa ramana un mar in cos?

Sa nu spuneti ca nu se poate ca, trecem la proba practica!

Pe unul il arestam si il acuzam de furt calificat, cu returnarea prejudiciului  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ parola, am spus ca trecem la proba practica, nu la implicarea unor institutii...

Hai, ca poti, stiu ca ai potential, incearca acasa cu sotia si cu ala micu, trebuie sa ajungi la rezultat!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Facem suc din cele 2 mere si turnam egal in 3 pahare.  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

P.S.

O alta problema:

Intr-un cos, sunt 3 mere. Cum se impart la 3 persoane in mod egal, astfel incat sa ramana un mar in cos?

Sa nu spuneti ca nu se poate ca, trecem la proba practica!

se impart 2 mere in 6 felii fiecare.deci 6x2=12.si fiecare ia cate 4 felii.  ::)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai atunci unul mai norocos ia un mar cu tot cu cos. ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai atunci unul mai norocos ia un mar cu tot cu cos. ;D

Pentru ca merit(i/)a...

Problema a fost rezolvata. :occasion18:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0