ratonul

xc60 new D5 205hp

25 posts in this topic

iata, itr-adevar un subiect interesant !

Share this post


Link to post
Share on other sites

ce timizi sunteti ....hai ca sparg io gheata ......ratonule ai sa dai un redbull  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

mai copii, stati nu ma luati asa tare ca eu sunt destul de bata in ale calculatoarelor si inca nu m-am prins une tre sa scriu sa apara si la voi, am scris juma de pagina si zice ca mi-o expirat timpu de conectare

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, sa ma prezint din nou, am 31 de ani, sunt jurist, am sotioare fff faina, un baietel absolut minunat de 9 luni,  am S40 si imi vine in scurt timp... adica pt mine fff lung timp, Xc60, D5 205hp,

si nu imi mai incap in piele de nerabdare

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deci Danyx si iulirx

incantat sa ve cunosc... in sf am si eu cu cine vb

desi in scurt timp voi parasi biroul si plec spre casa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca ai mai mult de scris .....cel mai bine este sa deschizi un "new Text document" pe desktop , degetesti cat vrei acolo ....mai si salvezi ca sa nu pierzi .....iar cand esti hotarat copiezi pe forum  ;)

......de red bull tot nu scapi ...ala e musai  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai venit,sa le stapanesti sanatos,si te astaptam cu poze :-*

Share this post


Link to post
Share on other sites

si daca in scurt timp iti termini programul ...si ai o familie asa frumoasa(sa-ti traiasca) , iar timpul afara este superb , ai poti scoate la o plimbare pana la busteni unde te vei intalni cu alti colegi de pe forum cu care sunt ABSOLUT sigur te vei intelege de minune ..... ;)

pt pontu' asta tre sa dai 2 redbull  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

 Se pare ca noul motor D5 este incantator... ramane de vazut, oricum sunt sigur ca o sa fie peste vechiul. Cifrele si datele arata asta. Cuplu 420  intrew 1500 si 3250rpm, consum 6.9 mediu lasuta, la cutia manuala pe care o voi avea eu, emisii de co2 reduse... numai chestii faine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E mai greu cu cel mic  de plecat asa... desi inima ma indeamna aici e trist si inourat.

  Stai asa ca S40-ul il dau la buy back, firmei care imi aduce Xc-ul. Ar fi prea mult si prea de tot 2 masini.

Revin... un week-end fain tutulor. Ratonul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hai in baia Mare Danyx, si dau redbulu, desi sunt adeptul bauturilor naturale... ista fiind otrava curata... da oricum nu ma trag pe fese... il dau numa ca vezi ca putrezesti pe dinauntru de la el ...pe riscu tau domnu,

  Hai paaa

Share this post


Link to post
Share on other sites

ai vazut drac mort ?......io nu , si pan la urma ...tre sa mor si eu din ceva .....ce vrei sa stea danette toata viata numai in stres? ;D

in ce priveste red-bull-ul am sa iti dau ocazia sa il dai la nationala din 2010 care prevad ca se va tine in maramures in primul uichend din septembrie .....asa ca sa nu iti faci planuri sau sa apara nunti -botezuri . Acolo e musai sa strigi prezent.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E mai greu cu cel mic  de plecat asa... desi inima ma indeamna aici e trist si inourat.

   Stai asa ca S40-ul il dau la buy back, firmei care imi aduce Xc-ul. Ar fi prea mult si prea de tot 2 masini.

Revin... un week-end fain tutulor. Ratonul

Cum se numeste firma care-ti face buy back?

Best,

H

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa o stapanesti sanatos. Super masina XC60-ul si noul D5 un motor pe masura.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ha, ha ... de mult nu am mai ras asa .... ;D

super faza , ratonule

bine ai venit la .... ''noi''. multi km cu noul bolid!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salutare si bine ai venit printre noi!La cat mai multi km cu masina,fara probleme!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  nasule, firma care face buy backul se numeste European Leasing Group, sunt din Cluj Napoca, intra pe net in goagal si ti se deschide cred ca prima data pagina oficiala a firmei.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E tare fain ca e lume care simte ca tine... adica Volvo, am un nepotel care imi zice ca vrea cu DOLDO lui unchiu, el are 1 an si 11 luni

Ma simt ok ca stie cineva ca sunt pe aici si usor usor o sa ne cunoastem si imprietenim

saluri cordiale celor care m-au salutat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai venit si sa folosesti cat mai mult masina (care o fi) fara vizite  la Premium Car adica fara probleme.

Numai bune

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut tuturor, tot nu am inteles daca, lui xc60 D5 205 cai, l-au facut euro5 pe my2011???

are habar cineva??

Cine mai are D5 de 205 cai???

Ce probleme ati avut daca ati avut??

eu am 26.000 de km si motorul merge brici

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut tuturor, tot nu am inteles daca, lui xc60 D5 205 cai, l-au facut euro5 pe my2011???

are habar cineva??

Cine mai are D5 de 205 cai???

Ce probleme ati avut daca ati avut??

eu am 26.000 de km si motorul merge brici

Pe site-ul Volvo global scrie ca e euro 5. De altfel, acelasi motor pe S/V60 e tot euro 5. Vezi aici

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now