ipo

Bine v-am gasit

41 posts in this topic

Sunt curios cate mesaje personale a primit deja Nelly ;D ;D ;D

Fatah, noi ti pupam in public :-*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nici chiar eu nu mai pricep nimic... :-[ Omul asta nu a zis nimic de regulile clubului...cred ca e de acord si de-asta n-a mai fost nevoie sa zica ceva ;)

Stai sa vedem ce zice: Ipo, ai zis ca vii joi. Intrebarea este: cu cate doze de Red-Bull vii? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salutare tuturor!

Urmez si eu indemnul de pe forum de a ma prezenta. Sunt din Bucuresti si sunt proaspat proprietar al unui S40 de 1.8 pe benzina. E prima mea masina, si am ajuns la Volvo atat dintr-o intamplare, cat si din faptul ca imi place de mult marca (la fel ca si Saab, Volvo fiind un producator european de traditie). Masinuta e destul de veche si alergata, 1998 si 190.000 km, dar din ce m-am uitat eu pe la ea, si mai ales mecanicul, e in stare buna, iar in vanzator am deplina incredere, pentru ca il cunosc de mult timp. O sa revin cu niste impresii dupa ce ajungem sa ne cunoastem mai bine, sa treaca cateva macar o luna-doua si vreo mie de km.

Eram curios daca exista vreun sfat pentru un S40 de vartsa asta, dar oricum ma apuc sa sap cu incredere in sectiunea dedicata modelului. :)

Asa cum scriam in totlu, bine v-am gasit!

BTW , IPO ... masina ai luat-o de la mine de pe strada  ;D si ai BCL la numar nu ?  ::)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai venit,si te asteptam la polivalenta :-*

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Nelly: e, uite ca e si randul meu sa spun "Bine ai venit in club!", desi eu sunt membru de doar cateva zile. :)

@Brava: dar ce e cu emblema aceea micuta de Ferrari? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai venit printre noi!!

cat despre "emblema micuta de Ferrari", e cumv vorba de asta?

post-2651-12877872897427_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai venit in club,Ipo !

Asfalt uscat !  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Corect, e un elan, nu stiu ce Ferrari visam eu!  :D

Multumesc tuturor pentru cuvintele frumoase.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E un cal cu coarne  :D Bine ai venit!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stai linistit ca nu te ameninta nimeni. e un simplu forum unde vorbesc niste oameni, nu trebuie sa ai emotii ca si cum ai fi prima oara la TV live. O conditie pe aici ar fi sa ai simtul umorului, iar a 2-a conditie !!! Foarte importanta !!!  - LA PRIMA INTRUNIRE SE ADUCE UN REDBULL LU' Danyx. Si cam acestea sun informatiile de care ai nevoie pentru inceput.

In rest Distractie Placut.

Share this post


Link to post
Share on other sites

O conditie pe aici ar fi sa ai simtul umorului, iar a 2-a conditie !!! Foarte importanta !!!  - LA PRIMA INTRUNIRE SE ADUCE UN REDBULL LU' Danyx.

Danette...... ai grija .... ramonel iti vrea postul .

Raomnel ....joi la interviu discutam mai multe ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now