avx

Intalnire INTERMEDIARA 2010

393 posts in this topic

Sunt nou venit in clubul volvo si vreau sa stiu si eu ce este cu intilnirea INTERMEDIARA, cu intilnirea NATIONALA, data cind au loc, locatiile daca s-au stabilit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai ....in primul rand iti trebuie un redbull ....vei afla mai tarziu pt ce  ;D , dupa care pregatesti una vans de 150 lei / persoana il virezi intr-un cont anume . Nationala se va tine la Sambata de Sus , hotel Diana , in primul "uichend " din septembrie  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai ....in primul rand iti trebuie un redbull ....vei afla mai tarziu pt ce  ;D , dupa care pregatesti una vans de 150 lei / persoana il virezi intr-un cont anume . Nationala se va tine la Sambata de Sus , hotel Diana , in primul "uichend " din septembrie  ;)

si daca vii cu prietena / sotia trebe sa pregatesti doua vans-uri...

;D;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vin cu sotia. Am inteles treaba cu avansurile, dar care este contul si ce este cu redbulul.

Share this post


Link to post
Share on other sites
:)))))Studiind pana acum pe forum am tras concluzia ca pentru domnul @danix mai important este redbull-ul decat contul.Ai timp sa te obisnuiesti!

Share this post


Link to post
Share on other sites

numarul de cont:

          RO26 INGB 0000 9999 0171 4336

redbull trebuie sa dai ca danyx sufera de o boala foarte rara : circumvolita meritorie balanganita cu stele , care afecteaza crescutul parului. daca nu ma crezi , sa te uiti la el....

io numa' l-am atins si-am facut chelie. da-i omului acolo 3-4 tratamente (cutii de redbull) ca altfel intra in stare colapsantanpesta groasa cu flimperi. si daca intra in starea asta , faci si tu chelie !

p.s. pentru barbati , chelia e extrem de periculoasa : lucesti in sifonier si e posibil sa cazi de la un etaj superior.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am inteles care este legatura intre redbull si chelie.Referitor la chelie sunt doua aspecte:1)Daca chelia incepe de la frunte este semn bun pentru femei pentru ca ele si-au sprijinit mainile pe frunte ca sa te mai tempereze in anumite momente(banuiti la ce momente fac referire) si 2)daca chelia incepe din virful capului inseamna ca ele te-au tras cu palmele ca stai cam prost cu potenta.Deci in concluzie redbulul cu care din cele doua aspecte il putem asocia ???

Share this post


Link to post
Share on other sites

si daca ai chelie all around ? si cam asta e cazul...

la el n-are legatura cu potenta ca are muuuulti copii (ai lui !)

ti-am zis : boala foarte rara !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Multumesc de informatii.Acum am inteles legatura dintre redbull si danyx.M-a bagat in ceata initial cu raspunsul lui la intrebarea legata de intilnirea NATIONALA.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dar pozele noastre,unde-s,domnule Redbul ???Unde e galeria,ca i-o nu stiu ???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Is puse pe ftp. Gasesti  cu vreo 2 pagini inainte link-ul. Is f faine ele pozele:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dar pozele noastre,unde-s,domnule Redbul ???Unde e galeria,ca i-o nu stiu ???

Bre ....nu stiu din ce cauza nu se vad in galerie ...le-am urcat dar nu apar ....mai sap si aflu io  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

din contul iban se deduce ca ii la ING

Share this post


Link to post
Share on other sites

Multumesc!Nu am de-a face cu conturile bancare si nu stiam din ce se compune un cont ca sa pot identifica banca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daniel .....scrie te rog unde trebuie aici este vorba de Intermediara ...exista subiect deschis pt. nationala ...si ca sa iti si raspund ...contul este deschis la ING .

Acest topic se inchide .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.