Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

tybyS40

cumpar maner exterior nichelat S40

38 posts in this topic

salut ai spus 100 eur buc sau 200 eur setul.

sunt noi sau SH?

Share this post


Link to post
Share on other sites
???::)

Share this post


Link to post
Share on other sites

am vorbit cu vanzatorul la tel dimieata inainte sa postez mesajul.

nu sa exprimat daca sunt second hand sau noi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai 200 de euro mi se pare enorm de mult...

Share this post


Link to post
Share on other sites

100 eur bucata  ???, totusi cred ca este enorm in conditile in care am gasit nou 350 ron cu livrare in 5 zile.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu stiu de ce nu intelegeti voi cand vi se spune ca are preturi foarte mari...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahahahahahahahahahahahahahaa cuuuum frateeee 100 EURO BUCATA ???  :D:D:D:D:D:D:D:D:D

NOU 350 de lei  :D:D:D:D:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alea de 100 de euro sunt atinse de maini princiare (Albert de Monaco are S40, si l-a dat la dezmembrat)  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alex de curiozotate la tine cat costa un maner?

Il vreau nou ca daca il iau atins de mana regala mai dau bani si pe manusi ca de.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa traitzi... cod 30652230 - 390RON, TVA inclus, in 3-4 zile lucratoare... Traiasca samsareala :)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Acum nu stiu, dar 100 de euro pentru un maner SH ...  :P

Eu mai mult de 100 sau maxim 150 de lei nu as da, la cealata masina (360, cromat din metal) am gasit cu 50,00 RON/buc.

Fiecare cu preturile lui...

Share this post


Link to post
Share on other sites

exact cum a mai spus cineva, prost e ala care da nu ala care cere.

sii totusi poate aflam si un pret corect pentru manerul SH.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si pe mine m-ar interesa niste astfel de manere, dar, pe criza asta, sa le cumpar noi ...e cam mult pentru mine.

As cumpara insa niste SH in stare buna si la un pret acceptabil...Insa,nici daca as sti ca Angelina Jolie, dupa ce a fost mai intai la baie si si-a pus mana la fofoloanca, a deschis usa unui Volvo ( pe care, of course, o coducea un barbat adevarat 8) ) si si-a lasat secretiile pe manerul cromat, nu as da 100 euro pe un maner... ;D Mai ales ca mecanicii astia, dupa ce le dezmembreaza, au tendinta sa le curete cu tot felul de solutii, ca sa arate mai bine... si oricum, acele secretii s-ar dizolva... :D

Scuze ca e cam off topic afirmatia mea, dar, la asemenea preturi, n-ai cum sa nu te gandesti ca acel lucru a fost atins inainte de o divinitate sau de vre-un VIP... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si pe mine m-ar interesa niste astfel de manere, dar, pe criza asta, sa le cumpar noi ...e cam mult pentru mine.

As cumpara insa niste SH in stare buna si la un pret acceptabil...Insa,nici daca as sti ca Angelina Jolie, dupa ce a fost mai intai la baie si si-a pus mana la fofoloanca, a deschis usa unui Volvo ( pe care, of course, o coducea un barbat adevarat  8)  ) si si-a lasat secretiile pe manerul cromat, nu as da 100 euro pe un maner... ;D  Mai ales ca mecanicii astia, dupa ce le dezmembreaza, au tendinta sa le curete cu tot felul de solutii, ca sa arate mai bine... si oricum, acele secretii s-ar dizolva... :D

Scuze ca e cam off topic afirmatia mea, dar, la asemenea preturi, n-ai cum sa nu te gandesti ca acel lucru a fost atins inainte de o divinitate sau de vre-un VIP... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

daca cromate nu gasesc sh, interesant......

cat costa setul complet de manere culoare neagra ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu le-am smirgheluit/degresat/dat cu primer de plastic/ vopsit pe ale mele de plastic, arata mai bine decat noi  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu le-am smirgheluit/degresat/dat cu primer de plastic/ vopsit pe ale mele de plastic, arata mai bine decat noi  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

O sa fac in uichend. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

problema rezolvata.

am desfacut manerul, am aplicat cianoacrilat pe bucata de plastic rupta, lasat la uscat montat la loc.

merge ceas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

problema rezolvata.

am desfacut manerul, am aplicat cianoacrilat pe bucata de plastic rupta, lasat la uscat montat la loc.

merge ceas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Superglue  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mda, am dat un search dupa cyanoacrylate si am dat de super-glue, dar ori asta ce il gasim noi in ziua de azi nu e SuperGlue adevarat ori nu prinde pe piesa respectiva bine ca am incercat si cu SuperGlue dar nu tine.

Am sa caut alt-ul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai e superglue de la mama lui si facaturile chinezesti/taiwaneze. Tine de noroc...

super-glue.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites