Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

BogdanG

Vand/repar ceasuri bord seria S60/V70/XC70/S80 si XC90

68 posts in this topic

Dupa cum zice si titlul vand ceasuri bord

Pret 200E model pana in 2004

Pret 300E model dupa 2004 (model cu leduri)

Garantia la borduri este de 12 luni si este reala .

Exista si posibilitatea de reparatii bord, pretul este de 100E cu garantie 6 luni .

Tel 0788.449909  Bogdan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu am postat pana acuma pentru ca am asteptat sa vad daca merge (desi am fost convins ca merge). Am reparat bordul la Bogdan si il recomand la toata lumea. Am avut si norocul sa mai aiba o butelie de vin ascunsa pe acolo  ;D ceea ce e putin probabil sa vi se intample si voua  ;D

Deci daca aveti de pus xenon, reparat bord -> mergeti la Bogdan ca veti fi foarte multumiti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Perfect adevarat,de gasca si parolist :thumbsup2:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@parola: asa bulache, treci prin Bucuresti si sa nu ma anunti si pe mine... la mai multe !

Share this post


Link to post
Share on other sites

NU putea bre sa spuna, vroiai sa impartim vinul si cu tine, huo ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Titlul nu este complet. ;D

Ai putea sa spui,de fapt,ca pe langa xenoane,si borduri mai nou,repari si incalzirea din scaune ,si casetofoane,si module si etc.Adica,tot ce este electric la VOLVO. ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Casetofoane,am vrut sa ma refer la radio cd  HU xxx ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

@offtopic. Pai trebuia sa ajung Luni la Bogdan dar pe drum am constatat ca nu avem ITP la masina. Asa ca ne-am intors si am luat alta masina si am ajuns Luni la 22 seara in Bucuresti.

Asa ca imi cer scuze Alex dar eram cu treaba de serviciu in Bucuresti si eram limitat de timp. Oricum am bulit-o ca nu am nimerit din prima la Bogdan, am ajuns in capatul celalalt de Bucuresti. Dar cu tot timpul pierdut aiurea in trafic, Bogdan a rezolvat foarte rapid problema si m-a scutit de inca un drum. Mi-am si spalat ochii cu XC-ul si V-ul  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Claudiu, omul e electronist dar din greseala a scris "electrician" la poarta. Mergeti cu incredere ca are scule si know-how.

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bre piua, sunt economist cu master in marketing si cu multe participari la tot felul de cursuri, colocvii sustinute de universitati de prestigiu din europa si sua, sef de grupa in facultate, tocilar ce sa mai .

Dar adevaratul doctorat se da pe Volvo ;D

Iar pe poarta mi-a scris un prieten Dl Electrician, asta ca sa nu mai sune lumea la soneria lu` soacramea :))

Asa este, repar si casetofoane de Volvo si pe langa ele am facut si un bloc de lumini (e tot un calculator cu procesor & stuff) de asemenea am mai reparat o unitate DVD de navigatie si singura chestie pe care nu am reparat-o la volvo a fost modulul de confort din usa ta ;D

Deci care aveti CDuri blocate prin magazia de CDuri sa stiti ca se rezolva, sau care va plangeti ca nu merge ejectul .

2 people like this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reparatii la tot ce inseamna electrica Volvo, preturi fara concurenta ;D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte tare, Bogdane!

:D

Eu am blocate 3 sau 4 cd uri in HU801!

Desi ne-am vazut de curand, a fost totul pe fuga si nu am avut timp sa schimbam cateva vorba.

As vrea sa trec si eu curand pe la rine sa ne uitam la CD. Inca ceva: nu imi merge inclazirea in oglinda sofer si luneta!

Joac-o p-asta!

:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai da-mi un semn dupa Paste si rezolvam toate problemele .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salutare. Te rog ajuta ma si pe mine cu o infomatie..As vrea sa stiu ce final foloseste hu 105.Unde as putea gasi o schema electrica a circuitului?Multumesc mult pentru sfat/ajutor ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chiar nu stiu pt ca nu am desfacut nici un HU-105 .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Avem borduri care mai doreste care mai pofteste si de benzina si de diesel .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Io resetez erorile de SRS Airbag,care mai doreste

Scuze de deranj!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Care e de prin Ardeal le resetez si eu erorile. Bordurile le stric si va trimit la Bogdan  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu prea poti strica borduri daca nu iti bagi nasul in ele, adica din soft nu le poti strica .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reparatii unitatati NAVI volvo, casetofoane seria HU-6xx/8xx, CD changere, preturi incepand cu 100 RON .

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma intereseaza resetarea erorii SRS Airbag. cat dureaza?

Share this post


Link to post
Share on other sites