rmi94

Good bye V50 WELCOME XC60

64 posts in this topic

Minunata masinuta! Sa o conduci sanatos!! Va trebui, ca de acum inainte, sa conduci masinuta doar cu manusi!!  ::)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu sunt tare curios cat de mult o sa tina pielea de pe volan, la mine nu mai este bej de multicel .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bestiala. Felicitari.

Criminal interiorul. In ceea ce priveste volanul, recomand niste manusi . Bej  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Multumesc !!!!. Am primit manusile deja din ianuarie  ;D. Vrei sa pun poze si cu ele?  8)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Multumesc !!!!. Am primit manusile deja din ianuarie  ;D. Vrei sa pun poze si cu ele?  8)

O astfel de masina se poate conduce, doar cu manusi chirurgicale si neaparat sterile!  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu sunt tare curios cat de mult o sa tina pielea de pe volan, la mine nu mai este bej de multicel .

Minim 71.500 km, atat are al meu si e impecabil.

Poate o fi piele de prepuÅ£ si rezista la frecarea manuala...intensiva  ;D

Misto masina. Are cel mai misto interior pe care l-am vazut pana acum la XC60.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tu ai tot piele bej pe volan ca nu mai stiu, ia sa frec pielea ta joi la intalnire ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tu ai tot piele bej pe volan ca nu mai stiu, ia sa frec pielea ta joi la intalnire ;D

Nu trebuie frecata prea tare ca se face volan de camion... ;D

E bej jupane, ca negru subtiaza, ce naiba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pai ...la polivalenta , in parcare ...prima pe dreapta  ;)

1 redbull pt prima prezenta ....+ 1 redbull pt noua masina .....vei fi asteptat ....parol  ;)  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

daca nu vine Danyx - poti chiar sa le ingropi linga primul copac.  Le gaseste el, disperat cum e  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  Felicitari pt. masina domnu Razvan sau cum te cheama  RMI . Este o masina dementiala. Eu am deja cu a mea 10.000 km, si sunt foarte incantat de ea, o sa vezi e o minunatie, nu stiu cum  e cu circulatia prin Bucale dar pe aici prin Maramu... e ok... te simti altfel in trafic.

  Se uita lume dupa ea de frumoasa ce e... de parca ar fi Fierari sau mai stiu io ce ozneu. Se vede si frumos noaptea... S-urile din spate sunt de senzatie... asta mi-a zis un prieten cand m-a vazut... . As si dormi in ea. A mea e Maro cu interior negru ca am un fecioras de un an care  incepe sa se plimbe prin noroaie si apoi vine inside. Inainte am avut interior de stofa gri si am dat-o la 120.000 km intr-o stare impecabila... ziceai ca-i noua... am si avut grija de masina(n-am luat la stop ;D).

    Sa te bucuri de ea.  Vorbim dupa ce faci niste km sa vedem ce parere ai ca io zic ca si arata bine dar si mere de rupe .

Share this post


Link to post
Share on other sites

felicitari !  eu am 45 000 si sunt f  multumit .  totusi, as vrea sa conduc un xc 60 diesel la o eventuala intalnire !

sa auzim de  bine !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai nu ai mers cu D5-ul meu, e adevarat ca nu e nici XC60 si nici de 205 cp dar e pe aproape :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu ma pricep, dar D5 ala de pe xc60 cred ca e alt motor :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Este cu adevarat alt motor, are cu 1 cmc mai putin decat alea de pe S60 ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ia sa vezi ce poate face centimetrul ala in plus la mine.....

un centimetru pus unde trebuie, face cit ..., nu mai zic , ca nu e frumos !

;D:D;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

oho .. altii pentru 1 cm in plus ...  :-*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma bolunzi sunteti, ista-i forum de masini suedeze sau de ... sulivan!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

impletim utilul cu placutul! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut

Am revenit dupa o oarecare absenta. Deh, masina mai tre si plimbata. Ieri am fost la verificarea de 2500. Nici o problema.

Despre masina:

Am testat-o pe autostrada dar si un pic off-road. Am mers prin ploaie torentiala, nu se simte acvaplanarea si mentine traiectoria in curbe pe sosea acoperita de apa.  Impecabila tinita de drum. Consum?  Am vazut pe bord si 5.8 pe DN1, Banesti->Ploiesti. In Bucuresti, alta poveste dar nu de groaza.

O zi buna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa vezi la iarna consum urban daca nu ai incalzire auxiliara ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fost ieri la service cu xc60 pentru o verificare a jojei electronice. Se pare ca aveam un bonus de 300ml de uleil. L-am returnat fara regrete :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai si de ce aveai 300ml in plus ? Cumva creste nivelul ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

o fi facut "plinul"  :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now