brycz

salutari tuturor

18 posts in this topic

de azi fac parte si eu din lumea volvo chiar daca am un volvo mai vechi , vroiam sa aflu mai multe asa ca inceput la un model 460 cu motor 1794 la ce intervale se fac schimburile de curea distributie , ca n as vrea sa patzeasca ceva masinutza pe care azi am luat o la un pretz f bun si care mi e deja draga . Merci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai venit ! Deschide un topic pe sectiunea 440/460 si intreaba acolo - vei gasi mai multi "sfatuitori" care au aceeasi bijuterie ca a ta.

Si bineinteles, te asteptam la Intilniri. Citeste Forumul si...stai pe aproape  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai venit si s-o stapanesti sanatos!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai venit! O sa-ti placa in club!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai venit . In carte scrie 80000 km sau 4 ani . In Romania cred ca pe la 60000 km . Ceva poze cu masina si poate ne spui si noua cu cit ai luat-o . S-o stapinesti sanatos .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bun venit in club ! Vei gasi aici oameni deosebiti ! Drum bun cu masinuta !

Share this post


Link to post
Share on other sites

S-O STAPANESTI SANATOS.  dar ai luat-o bine la bani,ie anmarticulata?  eu am acelasi model ,difera porbagajul  [440]..    ai grija de ea...sal

post-2049-12877877211626_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

bun venit in club. foarte frumoase modelele astea si cu cat sunt mai vechi cu atat sunt mai de efect.

Share this post


Link to post
Share on other sites

imatriculata gata ! asa am luat o de la cineva care era cu foamea de bani in gat :) , mai am 2 masini acasa noi, dar astea mai vechi m au atras intotdeauna si Volvo n am mai avut pina acuma . Surpriza placuta e ca nu consuma asa mult in oras ( cat skoda fabia cu motor de 1200 ) plus ca mi place mult cuplul motor si cum sta in viraje stranse si ...ce mai ,imi place ! Asa ca va multumesc pt urari si asemenea si voua

P.S. copiii au zis ca e f comoda in spate :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

asa este ....masina ie foarte comoda si stabila la drum...........iar pretul chiar ie bine bine..chiar m-am mirat.BAFTA MULTA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now