Myhnea

Ce poti pune pe un S40 ca sa arate cat mai bine din punct de vedere estetic?

20 posts in this topic

In afara de geamuri fumurii si jante, ce altceva se mai poate pune pe un S40 ca sa arate cat mai bine?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eleron... Xenon...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Praguri, Bara fata, Bara spate Dynamic Trim, Grila ( heico, eurosport, elevate, etc ). jante, camber arms kit, gume, dual exhausts daca nu ai, spoiler portbagaj daca nu ai din fabrica, grila intercooler ( daca ai ), lowering kit ( arcuri eibach, h&r, altele ), etc.

Uite unul doar cu grila, grilaj intercooler, pleoape ( mie unul imi displac ) si niste camber arms + jante beton in culoarea gun metal.

Daca afla cineva ce model sunt jantele alea are de la mine o bere sau...un redbull  :D

post-527-1287787665838_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Apropo de spolier portbagaj,am intrebat afara,IT,la reprezentata cat costa si mi-au spus 349 euro fara tva :wow: fara vopsea.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu in afara de grila fata, jante si eleron nu i-as face nimic. Poate un widebody complet ca asta

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Danyx  Pun eu redbullul...vi tu cu whisky? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu in afara de grila fata, jante si eleron nu i-as face nimic. Poate un widebody complet ca asta

abia astept sa va puneti un body kit sa vad apoi cum tre sa va puneti senzori de parcare sub masina cand treceti peste toate hartoapele,denivelari,borduri sau sa va dati jos nevasta ca sa puteti trece bumperele de la trecerile de pietoni.

nu inteleg pt ce sa investesti intr o masina pt ca apoi la vanzare sa pierzi toata investitia sau se bage un tampit in tine.important ii sa ai cauciucuri bune,geamurile curate si faruri bune ca sa poti sa ocolesti din timp aurolacii,cainii si alte lighioane din romania. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

De acord cu tine @thor4ever.Eu cred ca o janta frumoasa,o folie,un xenon si eventual un eleron discret fac toata masina,Acum de fiecare cu gustul lui...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu nu as pune NIMIC

As lasa-o asa cum este, discreta, modesta dar cu CLASA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nici eu nu sunt de acord cu body kit da...o folie, o janta frumoasa, un xenon, un eleron, huse RS si paravanturi schimba putin aspectul in bine ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

de unde huse RS?

Share this post


Link to post
Share on other sites

stiam de firma aia...dar din cate stiu eu nu iasa putin cam scump..iasa f scump,adevarat ca iasa de calitate

dar mi se pare ca asa cum arata scaunele la s40 cu piele eco + textil arata f bine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mmda...ce sa zic...dai un ban da stai in fata ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now