Sign in to follow this  
Followers 0
parola

Scola de soferi in Pakistan

18 posts in this topic

Haide ce naiba cautati civilizatie in Pakistan?

De unde?

Share this post


Link to post
Share on other sites

asa necivilizati cum sunt, acum cativa ani Borat ne-a cam "tras-o", nu si-a perimis sa filmeze cu tiganii de la ei si i-a filmat pe ai nostri ca sunt mai ieftini si mai usor de convins si nu dau in judecata pe nimeni.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

mama ce le mai luam si io de la taica-miu....ce vremuri....cum luam o groapa ma tragea de perciuni...si nu putem sa ma feresc ca-i stateam in brate. uite-asa am invatat io sa nu pun frina in gropi !

apropos, a condus cineva cu olita de noapte (goala !!) sub "fund" ? ca io , da !

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu-mi dau seama, era noul tata xj? misto interiorul si accesoriile exterioare. ma intreb daca or fi optionale.  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tata era instructorul... Pachetul "Oriental Ornamental" cred că e de la Geely... ;D

hehehehehehehehe

Share this post


Link to post
Share on other sites

volanu´ jeely era di pieely?  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Din piele de yachii...

Ä‚la avea tot interesul să înveÅ£e să conducă. Dacă e bun, poate ajunge ÅŸi el instructor, cândva...

Share this post


Link to post
Share on other sites

tata-ta caprita ta... am venit din india... ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ta-su´-i dadea cu stanga, ii dadea cu mila. ca nu te mustra nimeni cum te mustra un parinte. ca ai vazut ce adanci erau rapele alea p-acolo. daca-l mustra viata? era mai bine? metoda se adapteaza la mediu. nu degeaba erau arabii intelepti. civilizatie veche dom´le.  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu am prins si am vazut metoda asta de scoala si in RO. :)

Se practica la liceele, scolile profesionale cu profil auto, de unde elevii ieseau cu permis B,C... mai ales la camion.

Personal, nu am incasat-o dar asa ca idee, fata de ce au patit alttii... baiatul asta e mangaiat.  :P 

...Cate a incasat saracu, varu' meu de la fratesu mai mare, numai el stie... dar astia au iesit soferi super buni.  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

si nu i-ai filmat?  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cam greu asa ceva... nu era tehnologia de acum pe vremea aia.

Cand am facut eu scoala de soferi, am impresia ca aveam un nokia "banana"... sau asta a fost mult mai tarziu.  ::)

Cand au facut ei, scoala de soferi... abia aparusera primele masini sh din Germania. Ce vremuri... abia isi luase taica, Audi 80, de 4 ani vechime... 300 000lei.  :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

daca in pakistan e asa uitati-va cum e in india:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0