Sanyboy

INTALNIRI BAIA MARE

116 posts in this topic

Nup. Nu ne am intalnit.

Pai atunci hai sa ne vedem vineri la sala sporturilor intre orele 16-17, si cine poate sa vina, eu am sa va astept acolo.

PS. Si in legatura cu pozele vom face si poze cu prima intalnire din Baia Mare. (Daca am sa fiu singur imi fac singur poza mie si volvitei  :D).

Astept inscrierile pe maine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da sa nu cumva s aimi trimiteti pozele mie pt a le adauga in galerie .....nu nu ....sa le puneti aici in topic ...da ?  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dc sa nu l trimitem, noi din BM nu meritam un loc pe "wall of fame" al volvistilor din RO  :smile:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deschid lista pentru intalnirea de maine:

1. Eu+V40  :salut:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu vinerea nu pot...plec la tara.In restul saptamanii ,daca nu am de lucru...cu multa placere. Sanyboy, daca vii des in Baia Mare, da un telefon, si ne intalnim si asa , nu neaparat in grup mare...asa de inceput  ;) . Totusi, daca vrei vineri, maine pana la 12-13 inca, mai sunt in oras.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu am un program de lucru tare bizar.  >:( Nu mi-l fac eu mi-l hotarasc baietii de la dispecerat. Azi la Tg Mures, maine la Cluj, marti la Satu Mare etc. etc. etc.

@Sfc, @Sanyboy vad ca aveti  numarul in avatar. Cand ajung in Baia Mare va sun. Cine stie,  poate va prind intr-o pauza de o cafea.

Eu marti o sa fiu la Satu Mare garantat. La intoarcere poate ne auzim la un telefon.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No k, vb. la tel.

Pai eu lucrez in BM si pana la 16 am program (deobicei). Deci practic si eu pot in orice zi.

EU la 17 azi am sa fiu acolo oricum am treaba de la 16-16:45 si am sa parchez la sala sporturilor.

Daca totusi vine cineva ne vedem.

Eu nush unde is restul volvistilor din BM, chiar ma intalnesc cu multe volvo uri in trafic prin zona, oare nu stiu de noi sau  ???.

Pe forum am vazut ca suntem in jur de 13 (din Baia Mare/Maramures).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne-am intilnit. Putini, dar am facut primul pas. Speram ca la urmatoarea sa vina mai multi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

In sfarsit !!! Si eu vreau sa vin numai sa pot scoate "bestia" din garaj...si sa mai aiba si frane :))). Daca nu vin fara...deocamdata...pana mai strang bani. Ca idee eu o sa fiu in Baia Mare pe 28.05, deci putem organiza ceva pe vineri seara, respectiv weekend !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu zic sa facem de luni pana joi intalnirile, in weekend mai plecam din oras...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Numai nu saptamana asta, ca aici in BM cand intra perioada cu ploi ... numai nu se opreste.

Pe sapt viitoare, doar sa ne hotaram din timp.

Share this post


Link to post
Share on other sites

saptamana viitoare e perfect, numai ca pot doar vineri, in rest nu-s in oras

Share this post


Link to post
Share on other sites

No stabilim o zi "a noastra", sau de fiecare data o sa ne vedem in alta zi  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

pai sa stabilim ca ziua de intilnire sa fie vinerea de la ora 17. ce ziceti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mie mi e ok doar ca SFC nu poate venii vineri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si mie mi se pare in regula vineri la ora 17:00. Dar unde ? Hai sa fie o parcare nu prea aglomerata undeva in centru. As propune ori parcarea de la Billa, ori la Casa de Cultura. Haideti si voi cu ceva idei daca aveti alte preferinte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sala Sporturilor in spate catre bazin. Putem sta si la o cafea.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Perfect. Asa ramane atunci !

Share this post


Link to post
Share on other sites

No bine baietii , viu si io !!

Ratonu, xc60 maro sa imi faceti oarecum cu manuta sau o sa tiu io cheia in mana de sunteti cumva pe terasa. Cele bune!! Paapa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now