Sanyboy

"Reproducerea"

11 posts in this topic

Compunerea unui baiat de 9 ani despre Reproducere

"Pentru ca se tot intimpla ca oamenii pur si simplu sa moara, trebuie sa apara altii. Asta este copulatia.

Insa oamenii nu dorm ci lucreaza cu inima, penisul si vaginul din greu. Eu i-am  vazut pe parintii mei in camera de zi cind copulau. Tata icnea ingrozitor si  mama a urlat, insa deocamdata nici unul dintre noi n-a murit. Insa poate ca doar  au exersat fiindca bunica e deja destul de batrina. Am observat ca ei exerseaza  cam de trei ori pe saptamina, cred ca bunica va muri curind. In noptiera mamei  am gasit niste pastile. Tata o tot intreaba daca si-a luat deja pilula. Precis e  si ea bolnava, insa nu merge la doctor. Insa daca ei continua sa exerseze asa de  mult, sigur va aparea o noua fiinta pe lume. Eu mi-as dori un iepuras.

Reproducerea la oameni se intimpla  prin seminte. Florile si tufisurile si pomii trebuie udati des si mama face dus  in fiecare zi. Poate atunci creste totul mai repede.

Noua  fiinta creste in burta, insa fiindca mami e bolnava, o face de data asta poate

tati. I-a crescut deja burta insa nu ne-a spus inca nimic.

Cind noua  fiinta apare pe lume, trebuie sa iasa mai intii prin vagin si e foarte mica si

alba. Negrii ies cu siguranta prin fund.

EDUARD"

Share this post


Link to post
Share on other sites

AM AFLAT SI EU EXPLICATIA DE UNII SUNT ALBI SI ALTII NEGRI. URAAA !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

cam bine gandita pt 9 ani:)) dar e tare!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai si ciocolata alba a fost inventata ca sa se murdareasca si negrii la gura...si ne mai si numesc astia rasisti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahahahahaaha nu o stiam. prea tare :)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

E buna, insa nu e reala - la 9 ani nu se face in scoala romaneasca compunere despre...reproducere.  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

O fi fost ajutat de vreun var sau de vreo ruda sa o faca ;D

Intradevar la scoala nu invata INCA despre reproducere,peste cativa ani cine stie....la cate legi schimba/fac,fiecare ministru nu ar fi de mirare

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now