NFS

Sticker magnetic :)

128 posts in this topic

Am rugat un prieten care lucreaza in productie publicitara, sa-mi produca un sticker magnetic cu sigla clubului.

Salut si bine v-am gasit!

Eu sunt prietenul la care se refera NFS!

Daca sunt doritori am vorbit cu el si ne poate face o mica "productie de serie". Pot fi "simple" sau reflectorizante.

Pretul unuia se ridica la 10 RON.

NFS m-a rugat sa-i fac un sticker magnetic, "simplu" cu grafica volvo-club.ro. Desi nu prea a vrut, i-am facut si unul reflectorizant si se pare ca acesta i-a placut mai mult! ;D

Singura "problema", si va rog sa ma iertati pentru ca este vina mea, nu i-am dat si un pret pentru cele doua variante... cel anuntat de NFS, este pentru cel "simplu" si il stie din alta parte ;).

Pretul pentru stickerul magnetic reflectorizant este de 15 lei unul singur sau 25 lei doua bucati.

Pretul pentru stickerul magnetic fara reflectorizant (simplu) este de 10 lei unul singur sau 15 lei doua bucati.

Sunt sigur ca toti preferati magnetul reflectorizant. Pentru cei care deja v-ati inscris, precum si pentru urmatorii cinci ramane valabil pretul de 10 lei pentru un magnet reflectorizant...

Fata de mostrele pe care i le-am lui NFS, varianta finala a magnetului este un pic mai mare si are 29 x 5 cm. Cand nu este pe masina, poate sta foarte bine si pe frigider ::)

Pentru lista, va rog completati formularul acesta: https://spreadsheets.google.com/viewform?formkey=dFNPRU9NUzdPNTViTmlnT1FZS1V1aUE6MQ

Magnetii vor fi disponibili incepand de maine.

Pentru cei din Bucuresti, ma puteti gasi maine, intre 11:00 si 12:00 in parcarea Salii Polivalente, la intalnirea hyundaiclub.ro (anuntati-ma pe PM daca veniti). Voi incerca sa ajung si eu joi, la intalnirea volvo-club.ro.

Pentru livrarea in tara voi folosi serviciul Prioripost (Posta Romana), asa ca la total se mai adauga 5lei/trimitere.

Plata se poate face in cont, la un ghiseu BCR sau Internet Banking...

Toate cele bune!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am completat formularu`  ;D

Vreau si eu un sticker nereflectorizant (il pun in camera  :D )

Share this post


Link to post
Share on other sites

salut

astazi am luat cele doua comandate pe magnet si sunt foarte ok....

am mai primit unul bonus care se poate lipi pe luneta....deja unul l-am lasat in masina cel de-al doilea este pe frigider....

sunt foarte ok si vizibile.....reflecat foarte fain cel putin in casa...

intamplarea a facut ca nici eu si nici Aztec sa nu avem marunt si am ramas dator la el 20 RON dar o rezolvam....

multumesc si recomand....

Share this post


Link to post
Share on other sites

`seara buna....tot astazi (adica ieri,23)  am luat si eu sticker-ele magnetice de la AZTEC de care sunt foarte incatat. Pe langa cele doua stickere magnetice am primit un sticker abtipild reflectorizant bonus care l-am pus sub sigla volvo (cred ca acolo vine cel mai bine) iar unul din cele doua magnetice l-am pus sub motorizare.

Sticker-ele sunt de calitate fata de ce am vazut pe alte forumuri iar domnul AZTEC foarte punctual si de treaba....puteti apela la el fara nici un fel de problema. Nota 10+ pt stickere si pt  omul care se ocupa de ele,

bafta

PS: pun cateva poze cu ele:D

pozele au fost facute cu telefonul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Astazi l-am primit si eu. Arata exceptional!

Multumesc mult,@Aztec,@NFS .

Toate cele bune.  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

...Si eu abia acum am gasit un pic de timp si vroiam sa te anunt ca ti le-am trimis...  :D

Ma bucur ca iti plac  :D

@mao, vezi ca vine si la tine posta... daca n-o fi ajuns deja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inca nu a ajuns:), dar vine ea. Multumesc mult.

Share this post


Link to post
Share on other sites

De cand le-am luat am lasat unul magnetic in permanenta pe masina si am parcat cam peste tot prin Buc si nu am ramas fara el:) cred ca nici nu se observa:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

primit

foarte frumos

nu stiu pe masina cum pt ca ii plecata nevasta cu volvo

multumesc mult

over

:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si pe mine ma intereseaza doua bucati. Cum facem?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am reusit astazi sa platesc.O sa te rog sa mi-l trimiti prin posta.Adresa pe mesaje personale.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A plecat azi pe la pranz spre tine! Miercuri ar trebui sa il primesti!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am primit astazi plicul.Multumesc!E foarte frumos!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vreau si eu unul magnetic..am aplicat pe forumul ala....acu astept...deabia astept sa cunosc mai multi iubitori de volvo am asteptat o zi intreaga sa pot sa mi fac cont :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

era coada mare? sau au bagat marfa :P

bine ai venit!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Revin cu intrebarea mea, cum facem ca sunt interesat si eu de doua?

Share this post


Link to post
Share on other sites

era coada mare? sau au bagat marfa :P

bine ai venit!

o fi fost coada la internet.

Share this post


Link to post
Share on other sites

cred ca tipu de la net a dus discheta cu internetu la reparat si probabil de aia :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aztec..confirmi cererea mea pt 1 sticker magnetic reflectorizant??? pls sa stiu daca nu mai aplic o data..

si da era coada la inscriere...ca a durat ceva pana am primit mail ul de inregistrare  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

@zippy; badgogo - Ati primit magnetii?

@Cepeliuc: Nu este nevoie sa mai aplici inca o data! Iti mai trimit inca un PM, probabil primul s-a pierdut...

@Popicu; iuliano: Azi sper sa ajung in Polivalenta, dar pe la 18:15 - 18:30!

Pentru comenzi, este de ajuns sa completati formularul de la adresa https://spreadsheets.google.com/viewform?formkey=dFNPRU9NUzdPNTViTmlnT1FZS1V1aUE6MQ si sa va verificati PM-urile!

Aztec

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am primit ! Multumesc. Am fost plecat din localitate si din cauza asta nu am putut intra sa confirm!

Share this post


Link to post
Share on other sites

am efecutat plata....acu astept sticker-ul  ;D ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now