NFS

Sticker magnetic :)

128 posts in this topic

Le-am primit prin bunvointa vecinului meu, Bogdan G! Multumesc tuturor celor care au fost implicati in aceasta actiune! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iar avantajul stickerului magnetic este evident, se poate pune si pe Mazda, nu-i asa vecine :smile:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aztec..poate mai intrii si tu..si mi zici cand mi-l trimiti ;) sunt nerabdator

Share this post


Link to post
Share on other sites

scuzatima ca am vazut topicul cam tarziu :( dar sunt si eu interesat de unul poate asa ne mai recunoastem pe soselel patriei ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pentru cei din judetul Suceava, daca doriti, vi le pot lua eu, caci oricum sunt aproape saptamanal la Intalnirea din Bucuresti. Iar sambata-duminica de regula sunt prin Suceava.

Share this post


Link to post
Share on other sites

vedem Rebelu..inca nu am auzit nimic de la aztec...de 2 zile..asa ca mai asteptam ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce ma fac, ce ma fac?

Prin bunavointa ta am avut in posesie 2 buc reflectorizante, cumparate 1 pt mine si unul  ptrmaestrul meu, cel care m-a sfatuit sa-mi iau volvo. Toate bune si frumoase ,dar cand am dat sa cobor din bloc,, sa ma duc sa-i dau prietenului meu un sticker, am avut surpriza sa vad ca vecinul de langa garaj tocmai si-a luat V 50!!!! Pentru incurajare am pus direct stickerul tau pe masina lui, fapt care l-a bucurat fffffffffffff mult, si il asteptam sa se logheze printre noi!!!!!!! Problema este ca eu am ramas fara! Ca bineinteles ca pe al 2-lea il voi da cui l-am promis, celui care desi cocheteaza cu volvo-club, si m-a sfatuit sa-mi iau masina, nu este activ printre noi! deci ce ar trebui sa fac sa mai intru in posesia altui sticker?

Share this post


Link to post
Share on other sites

inca nu am auzit nimic de la aztec...de 2 zile..asa ca mai asteptam ;D

O fi fost omul la munte in weekend, acu si tu....

Ce ma fac, ce ma fac? deci ce ar trebui sa fac sa mai intru in posesia altui sticker?

Sa-i dai un MP lui Aztec. Inteleg ca are deja adresa ta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Cepeliuc: Nerabdator mai esti!  ;) Maine dimineata pleaca spre tine plicul... sa ma anunti cand il primesti, te rog!

@adrian.mares: Si magnetii tai pleaca tot maine!

@Zippy: nu mai este nevoie sa completezi formularul, sa-mi spui daca mai este nevoie sa-ti trimit datele mele! Mai depui 15 lei, cand ai timp, plicul pleaca maine!

@ionutz_lup: Nu este nicio problema... completeaza formularul( https://spreadsheets.google.com/viewform?formkey=dFNPRU9NUzdPNTViTmlnT1FZS1V1aUE6MQ).

@NFS: as fi vrut eu sa ies din Bucuresti... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Thanks Aztec.....deabia astept sa-l pun pe masinutza ;)...am sa postez cand il primesc ;D..

multumesc!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cepeliuc, adrian.mares, zippy, AdrianWeb: v-am trimis magnetii. Va rog anuntati-ma cand ii primiti.

Numai bine,

Aztec

Share this post


Link to post
Share on other sites

Multumesc. Sper sa ajung maine la BCR.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cepeliuc, adrian.mares, zippy, AdrianWeb: v-am trimis magnetii. Va rog anuntati-ma cand ii primiti.

Numai bine,

Aztec

Ti-am virat banutii, chiar daca e posibil sa raman fara iubirea mea. :'(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lasa mai Adi ca-l pui pe Logan :smile:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lasa mai Adi ca-l pui pe Logan :smile:

Not funny. De fapt.. chiar ma doare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

arata bineee ;D...apropo m-am uitat la clipu ala... "my volvo"..e chiar frumos :-*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Le-am primit ieri.....astazi le-am pus...MS Aztec..... :occasion14: esti foarte tare.am sa postez poze mai incolo

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ionutz_lup: Daca faci click pe linkul din semnatura mea, se rezolva rapid  ;)

@badgogo: Inca nu stiu daca le-ai primit inainte de plecarea in Slovenia...

@adrian.mares: Ai primit magnetii?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu multumesc a II-a oara!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now