Cepeliuc

Intalniri volvo in iasi??

42 posts in this topic

Buna dragii mei prieteni.Am si eu o intrebare....In Iasi nu sunt doritori de o intalnire ceva??Sa ne mai cunoastem :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

sunt sunt, doar ca se aduna greu;

eu ma prezint... alin, marian, irinel voi cum stati? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

vin si eu daca pot, dubla ocazie sa vad fratele

Share this post


Link to post
Share on other sites

atunci..poate mai vede cineva de prin zona topic-ul si sapt viitoare dam si noi o intalnire undeva :D ar fi super

Share this post


Link to post
Share on other sites

ar fi si daca vin irinel cu t5u si marian cu s70 should be fun :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

atunci ne intalnim si noi la un miercuri ??la fundatie?(e cam plin seara...dar nah ce sa facem  ;D)astept pareri

Share this post


Link to post
Share on other sites

atunci ne intalnim si noi la un miercuri ??la fundatie?(e cam plin seara...dar nah ce sa facem  ;D)astept pareri

nu prea merge, daca venim cu masinile unde le parcam ? mai degraba la palat, dar trebuie vazut sa nu nimerim cu adunarea logan :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

atunci ziceti o zi si o ora..eu sunt disponibil ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

La fundatie e full, sunt baietii si fetele cu motoarele si mai sunt si taxistii.

La palat ar fi ceva ca e loc mult, insa daca vin cu Loganurile nu mai e loc.

Hai pe lac la Ciric: e racoare, e pitoresc, drumul e bun si se poate sta si la o masa civilizat.

Insa mai intii trebuie strigat catalogul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

eu propun mai degraba un joi seara (8-9?) la palat... ii cam departe la ciric...

oriunde ar fi eu sunt prezent :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

scuze, joi nu sunt in iasi.

va urez petrecere frumoasa tuturor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

scuze, joi nu sunt in iasi.

va urez petrecere frumoasa tuturor.

eu spuneam in general, nu acum joi :) poate sa fie in orice zi, doar sa discutam si sa ne adunam cat mai multi

Share this post


Link to post
Share on other sites

eu sunt din suceava..mai stau pana pe 5-6 in iasi...daca vreti pana atunci cumva sa ne vedem...eu imi fac aparitia:)...daca nu..in weekend ne putem vedea ;) cum vreti si cum aveti timp

Share this post


Link to post
Share on other sites

pe data de 14.08.2010 in iasi dorim sa organizam o intalnire intre volvisti. am primit de asemenea multe intrebari si de la cei din celelalte orase gen vaslui si barlad daca se pot alatura... bineinteles toata lumea e bine venita... noi ne gandeam la un gratar ceva sau daca nu Copoul ne primeste cu inimile deschise... daca aveti alte idei asteptam sa le impartasiti cu noi

Share this post


Link to post
Share on other sites

As veni si eu, dar exact in acea zi ma voi intoarce de la Sibiu. Si nu am cum sa mai ajung si la Iasi. Iar duminica va trebui sa plec spre Calarasi. Poate altadata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

dupa ce am mai discutat si cu baietii s-a stabilit ora si locatia fixa. Sambata la ora 14.00 ne vom aduna la statuia lui Mihai Viteazul de langa parcul Copou. ptr. mai multe detalii contactati-ma

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sambata 28.08.2010 va asteptam la intalnirea volvo club din iasi ce v-a avea loc la ora 19:00 in rond agronomie copou. v-a rugam sa confirmati prezenta pe forum sau pe id.messenger enc.ovidiu.

Va multumim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Atunci cand da zapada ,poate ne intalnim si noi (astia din Moldova) asa in numar mai mare ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

@hunter, felicitari! La cat mai multi  ;)

@lik2008, cei mai multi din Moldova se intalnesc saptamana viitoare la Izvorul Muresului  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

dupa 1 octombrie voi fi si eu prezent in iasi la intalniri:) dar pana atunci nu pot bafta si distractie placuta

Share this post


Link to post
Share on other sites

deci permiteti-mi sa ma corectez.voi fi prezent la intalnire ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now