BAK-S40

Te salut

13 posts in this topic

Cum concediu s-a sfarsit si cei 1300si de km s-au scurs fara probleme,vreau sa confirm doua saluturi intre volvisti ;) Sambara 18.07 pe soseaua IASI - Vaslui m-am intalnit cu un S40 cu numere de Bulgaria, ne-am flashuit si salutat, apoi tot Sambata dar pe 24.07 la intoarcerea de la Lepsa catre Focsani un S80\60 nu sunt sigur,flashuit si salutat! Eu un S40 cu numere de C-ta si portbagaj pe plafon ::)

Putem continua acest topic pentru a avea confirmarea salutari in trafic a membrilor acestui forum ,bineinteles pe drumurile interjudetene, nu in orase ;)

Cele bune

Share this post


Link to post
Share on other sites

Esti norocos...eu din cati am salutat, nu mi-a raspuns nici unul...pana acum...si tot incerc de vreo doi ani  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

De obicei si eu salut pe toti cu volvo de doi ani,dar nici eu nu am parere pozitiva despre raspunsurile lor.  :-[ Foarte putini sunt care raspund, dar m-am intalnit si cu cei care nu numai au salutat, dar aveau si zambetul pe buze si se vedea ca acel salut a fost sincer  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

La mine e 50/50. Oricum, ma chinui in continuare sa dau flash sau un fel de saput, fie ca mi se raspunde fie ca nu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

danette, daca ti-ai pune numele in parbriz cum au tiristii, sigur ai primi de doua ori mai multe flashuri decat ai primit pana acum... :salut:

Share this post


Link to post
Share on other sites

M-am salutat si eu ieri cu un S60 cu numere de Polonia. Eram in fata lui si i-am dat o avarie. Cred ca a raspuns printr-un claxon.

Ca naiba...  :slap:

De emotie a inceput masina sa mi se ingatuie. A vazut tabla proaspata.

Mama lui de efix, cine o mai baga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si eu la fel,din cati am salutat nu stiu daca 10% mi-au raspuns >:(

Dar acum mi-am pus si eu un sticker cu volvo-club si poate ala le va sari in ochi(cand ii voi depasi ;D)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu m-am lasat dupa ce am avut o rata de succes de aprox. 5%  >:(

Share this post


Link to post
Share on other sites
;D eu ....abia astazi am fost prima data salutat ....pe centura bucurestiului , un s60 ma vede ....da avarii ....dau flash . Dupa cativa km , chiar m-a sunat  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

;D eu ....abia astazi am fost prima data salutat ....pe centura bucurestiului , un s60 ma vede ....da avarii ....dau flash . Dupa cativa km , chiar m-a sunat  :D

Tu ai sticker cu numarul de telefon pe masina =)) =)) ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu...cred ca el are cu Red-Bull si asa e recunoscut  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Speram sa am confirmarea celor 2, dar voi continua sa dau flash  ;)

Cele bune tuturor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now