Sign in to follow this  
Followers 0
AdiP

Salutari de la Turda

28 posts in this topic

Bine ai venit pe forum!

Ai o bijuterie de masina. Ai grija de ea si va avea grija de tine.

Interesanta macheta. Initial am crezut ca si functioneaza pe baterii sau ceva de genul.

Berea care s-o beau diseara, doza zilnica de Beck's, va fi in pentru sanatatea ta si a masinii!  :beer:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bogdan, pentru ca nu e frumos a ramane dator cu un raspuns la intrebarea ta (locul de munca):

Fiat justitia pereat mundus este dictonul dupa care inca se mai conduce  institutia in care lucrez.

Am tangenta/contact cu organele M.I./Parchete/etc, dar nu sunt pe statul lor de plata. Am de-a face cu ei, insa cu o frecventa putin mai mare fata de cat mi-as dori uneori si de o alta factura decat lumea pasnica.

@vita_fresh

Merci si pentru una si pentru cealalta  ;D

La Nationala despre care vorbesti, nu stiu cand si daca as avea timp si "nas" pentru asa ceva. Multumesc oricum.

Cu machete ;D

Da, ma ocup si cu machete, din pacate insa doar printre picaturile pe care mi le ofera putinul timp liber ramas.

@Victor

Daca si tu esti pasionat de machete, inseamna ca mai avem o pasiune comuna, pe langa masina. Ma bucur mult.

Atentie, graba strica treaba, respectiv viteza e cel mai mare dusman al acestui hobby. ;)

@popicu

Da, intr-adevar am retinut in mod eronat; prezumand o posibila legatura cu dorinta de a comunica prin PM am facut o analogie nu prea fericita. Scuzele mele.

Da, tendinta spre perfectionism este data cred si de catre zodie : Berbec

Salut Adi2727

Merci pentru vorbe si pentru aducere aminte. Intr-adevar, Volvo16 a fost "inculpatul" :D

@FireLight

Merci pentru primirea calda.

Multa sanatate-ti doresc si eu.

@ Adriann

Salut tizule. Masina nu e chiar o bijuterie, insa o apreciez la valoarea ei intrinseca, respectand-o in egala masura.

Nu, nici una din machetele mele nu functioneaza cu baterii; sunt doar machete statice. ;D

Multumesc pentru berea (ca doza zilnica), bauta aseara in cinstea mea si a masinii. O sa-ncerc sa-mi iau si eu tainul de Corona in cinstea ta si binenteles a masinii tale.

- Drive safe, buddy !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0