Adriann

Poze cu iubita

20 posts in this topic

[attach=#1]

Hmmm prea departe.

[attach=#2]

Tot prea departe.

[attach=#3]

E vina aparatului...

post-4318-12877885069347_thumb.jpg

post-4318-12877885072715_thumb.jpg

post-4318-12877885075339_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adriann, te rog sa-ti deschizi o galerie proprie cu pozele bijuteriei tale.

Multumesc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai cum ramane cu "Mandriti-va aici cu masinile voastre" ?  :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Din respect pentru masina mea. Nu mai doresc acest thread. Se poate sterge va rog ?

O sa revin cand o sa-mi iau masina la standardele domnului DETONATOR.

Se pare ca 440-urile nu au dreptul sa apara in aceasta zona.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prietene cand eu mergeam cu 440,460,480,960,850 si chiar un seria 200 tu chiar te incaltai cu fesu,asa ca ...

Eu nu am nimic cu masina ta dar avand in vedere ca am mai vazut-o in topicul cu bunicuta si XC90-ul am zis ca nu are rost sa ne mai prezinti bunicuta iar!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nenea tizu' lu' jupanu', si matale ti-ai prezentat serviciile in mai mult decat un singur topic si nu a sarit nimeni de poponet in sus. Asa ca nota patru, stai jos, si te rog gandeste de doua ori si tasteaza o singura data, ca de-aia au fost stersaturi pe-aici

Multam ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Serviciile mele" sunt pentru a ajuta oameni cu masini Volvo la modul cat mai corect posibil din PLACERE nu pentru bani.Aceste servicii si ce am mai tastat  pe forum o sa lipseasca de acum incolo DOMNU ADMIN Alex.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stii f. bine ca te mai scapi in taste cateodata, si de-asemenea stii f. bine ca cineva trebuie sa mai traga de haturi pana nu se ajunge la chestiuni personale.

Daca de la atata lucru te retragi...Sorry. Iti doresc sa incerci si tu sa moderezi o discutie fara sa-ti atragi animozitati si 10 mail-uri de comentarii care incep cu "De ce" :)

Sper sa ma intelegi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Prietene cand eu mergeam cu 440,460,480,960,850 si chiar un seria 200 tu chiar te incaltai cu fesu,asa ca ."

Daca mai vad un asemenea mesaj din partea ta, chiar daca pretinzi ca ajuti aceasta comunitate, vei avea o pauza binemeritata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nota 10

Frumos raspuns,trebuia sa te faci presedinte Nene Alex

Cred ca se poate sterge

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mda... eu am fost mai finutz dar daca tot a intrat Matrixxx-u' in paine... ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

au...intepaturi. ce dreacu oameni buni, v-ati trezit cu fata la perna?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mesajul lui Matrice l-am vazut mai tarziu.Domnul Adrian nu stie ce standarde am eu asa ca a fost corect ce am scris si daca o sa mai fie nevoie mai scriu si iau pauza.cred ca totusi o sa iau incepand de acum pauza.A fost o reala placere...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Detonator...

Pentru oameni de-astia ca Adriann, care sint entuziasmati de masina lor, chiar daca e batrina, ii fac poze prin iarba. etc - a fost creat acest FORUM, in primul rind. Sa se inteleaga foarte bine acest lucru ! Abia apoi vin serviciile de care tu, domnule Detonator, o sa ne vitregesti.

Puteai si tu sa o spui mai frumos, poate omul a gresit, orbit de entuazismul lui de a ne mai arata inca o data bijuteria lui...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asa suntem noi, barbatii, chiar daca ne jucam impreuna in nisip si facem castelase, nu ne putem abtine sa nu ne mai dam din cand in cand unul altuia cu lopatica'n cap.

Si sa mai zica cineva ca n-au femeile dreptate cand zic ca barbatii sunt niste copii cu jucarii mai mari... (din toate punctele de vedere ;D)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ce dezamagire..... >:(

eu cand am vazut titlul topicului am crezut ca o sa vad poze cu iubitele/nevestele userilor... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si eu tot la asta ma gândeam și când colo.....:smile:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai si pe usile de la toalete scrie "FEMEI"... si inauntru sunt doar WC-uri  :smile:

Share this post


Link to post
Share on other sites

You perverts...  ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now